24.10.2026 18:30 • Paraguay • Primera Division 2026

2 de Mayo - Deportivo Recoleta Forudsigelser og Spiltips

2 de Mayo mod Deportivo Recoleta afholdes kl. 18:30 den 24.10.2026.

2 de Mayo
2 de Mayo
—
Deportivo Recoleta
Deportivo Recoleta

Hvad kan jeg satse på?

Tjek de seneste 2 de Mayo vs Deportivo Recoleta spilforslag og forudsigelser udvalgt af JohnnyBets tipstere. Et af de mest populære markeder at spille på er "Home Draw Away" og et forventet resultat på "2 de Mayo" til odds +124 fra 1 ud af 1 brugere.

Mest populære typer væddemål:

Home Draw Away
2 de Mayo
100%
1 ud af 1 tipstere

JohnnyBets spiltips til 2 de Mayo - Deportivo Recoleta efter tipsternes profit

Vores mest vindende tipstere til denne begivenhed, Noizyfoxxx (placeret på 1968 plads i samlet profit) forudsiger 1.24 i profit ved at satse 1 på 2 de Mayo (+124) i et spil på Home Draw Away.

Noizyfoxxx
Noizyfoxxx
Rangliste: 1968/1972
Profit: -750.53
Home Draw Away
+124 for 2 de Mayo
1/10
Forventet gevinst 1.24

JohnnyBets spiltips til 2 de Mayo - Deportivo Recoleta efter tipsternes yield

Hvis du stoler mere på yield end profit, giver Noizyfoxxx (med -7.04% samlet yield) en forudsigelse om at få 1.24 profit ved at satse 1 på 2 de Mayo (+124) i et spil på Home Draw Away.

Noizyfoxxx
Noizyfoxxx
Rangliste: 1140/1972
Yield: -7.04%
Home Draw Away
+124 for 2 de Mayo
1/10
Forventet gevinst 1.24

JohnnyBets spiltips til 2 de Mayo - Deportivo Recoleta efter tipstere ODI

Disse tipstere ved, hvordan man vælger væddemål med den største værdi! Noizyfoxxx, med en ODI-parameter på -134.4 satser 1 til odds +124 på 2 de Mayo i et spil på Home Draw Away. Det kan give en 1.24 profit.

Noizyfoxxx
Noizyfoxxx
Rangliste: 2012/1972
ODI: -134.4
Home Draw Away
+124 for 2 de Mayo
1/10
Forventet gevinst 1.24

Bedste AI spiltips til 2 de Mayo vs Deportivo Recoleta

Hvad forudsiger AI for 2 de Mayo vs Deportivo Recoleta? AI vurderer, at det mest sandsynlige udfald er et spil på 2 de Mayo i Home Draw Away-markedet til odds +124, med en indsats på 1 af Noizyfoxxx.

Home Draw Away
+124 for 2 de Mayo
1/10
Forventet gevinst 1.24

Se vores tipsteres forudsigelser!

JohnnyBet-fællesskabet har delt deres forudsigelser til den kommende 2 de Mayo vs Deportivo Recoleta-kamp. Den bedste forudsigelse med 100% af stemmerne er en sejr til 2 de Mayo (odds på +124). En sejr til Deportivo Recoleta (+223) har samlet 0% af stemmerne med 0%, der forudsiger uafgjort (+214).

1 100%
X 0%
2 0%

2 de Mayo vs Deportivo Recoleta Spiltips

Tip 1:
Odds +124 på 2 de Mayo (Home Draw Away)
Spil med omtanke