01.08.2026 12:30 Scotland Premiership 2026/2027

Aberdeen FC - Hearts of Midlothian FC Forudsigelser og Spiltips

Aberdeen FC mod Hearts of Midlothian FC afholdes kl. 12:30 den 01.08.2026.

Aberdeen FC
Aberdeen FC
Hearts Of Midlothian FC
Hearts of Midlothian FC

Hvad kan jeg satse på?

Tjek de seneste Aberdeen FC vs Hearts of Midlothian FC spilforslag og forudsigelser udvalgt af JohnnyBets tipstere. Et af de mest populære markeder at spille på er "Asian Handicap (0.25)" og et forventet resultat på "Aberdeen FC (+0.25), money back on draw" til odds -111 fra 1 ud af 1 brugere.

Mest populære typer væddemål:

Asian Handicap (0.25)
Aberdeen FC (+0.25), money back on draw
100%
1 ud af 1 tipstere
Home Draw Away
Draw
100%
1 ud af 1 tipstere
Over/Under 1.5
Over
100%
1 ud af 1 tipstere

JohnnyBets spiltips til Aberdeen FC - Hearts of Midlothian FC efter tipsternes profit

Vores mest vindende tipstere til denne begivenhed, krolikos (placeret på 193 plads i samlet profit) forudsiger 0.5 i profit ved at satse 2 på Over (-400) i et spil på Over/Under 1.5. scheff, på den anden side (placeret på 1229), giver et spiltip på -111 på Aberdeen FC (+0.25), money back on draw (Asian Handicap (0.25)) ved at satse på 10 for at få en forventet profit på 9.0. Den tredje mest vindende tipster (2008 denne sæson), Bayern007 estimerer at få 20.56 i profit ved at satse 8 til odds +257 på Draw i et spil på Home Draw Away.

krolikos
krolikos
Rangliste: 193/2052
Profit: 24.0
Over/Under 1.5
-400 for Over
2/10
Forventet gevinst 0.50
scheff
Rangliste: 1229/2052
Profit: -16.44
Asian Handicap (0.25)
-111 for Aberdeen FC (+0.25), money back on draw
10/10
Forventet gevinst 9.00
Bayern007
Bayern007
Rangliste: 2008/2052
Profit: -222.49
Home Draw Away
+257 for Draw
8/10
Forventet gevinst 20.56

JohnnyBets spiltips til Aberdeen FC - Hearts of Midlothian FC efter tipsternes yield

Hvis du stoler mere på yield end profit, giver krolikos (med 14.29% samlet yield) en forudsigelse om at få 0.5 profit ved at satse 2 på Over (-400) i et spil på Over/Under 1.5. Så er der Bayern007 med -2.2% yield. Giver et tip med 8 indsats for Draw (+257) i Home Draw Away. Den estimerede fortjeneste er 20.56. scheff (-7.47% yield) valgte -111 på Aberdeen FC (+0.25), money back on draw i Asian Handicap (0.25). Indsatsen på 10 vil give 9.0 profit, hvis korrekt.

krolikos
krolikos
Rangliste: 403/2052
Yield: 14.29%
Over/Under 1.5
-400 for Over
2/10
Forventet gevinst 0.50
Bayern007
Bayern007
Rangliste: 759/2052
Yield: -2.2%
Home Draw Away
+257 for Draw
8/10
Forventet gevinst 20.56
scheff
Rangliste: 1052/2052
Yield: -7.47%
Asian Handicap (0.25)
-111 for Aberdeen FC (+0.25), money back on draw
10/10
Forventet gevinst 9.00

JohnnyBets spiltips til Aberdeen FC - Hearts of Midlothian FC efter tipstere ODI

Disse tipstere ved, hvordan man vælger væddemål med den største værdi! Bayern007, med en ODI-parameter på 21.58 satser 8 til odds +257 på Draw i et spil på Home Draw Away. Det kan give en 20.56 profit. scheff (ODI: -4.83) placerer et spiltip for at få 9.0 profit ved at satse 10 på Aberdeen FC (+0.25), money back on draw (-111) i et Asian Handicap (0.25) bet. Tredjeplads på den samlede rangliste (ODI: -11.43), krolikos, valgte Over/Under 1.5 ved at satse 2 på odds -400 på Over, med en estimerede profit på 0.5.

Bayern007
Bayern007
Rangliste: 173/2052
ODI: 21.58
Home Draw Away
+257 for Draw
8/10
Forventet gevinst 20.56
scheff
Rangliste: 1972/2052
ODI: -4.83
Asian Handicap (0.25)
-111 for Aberdeen FC (+0.25), money back on draw
10/10
Forventet gevinst 9.00
krolikos
krolikos
Rangliste: 2062/2052
ODI: -11.43
Over/Under 1.5
-400 for Over
2/10
Forventet gevinst 0.50

Bedste AI spiltips til Aberdeen FC vs Hearts of Midlothian FC

Hvad forudsiger AI for Aberdeen FC vs Hearts of Midlothian FC? AI vurderer, at det mest sandsynlige udfald er et spil på Over i Over/Under 1.5-markedet til odds -400, med en indsats på 2 af krolikos. Et spil på Aberdeen FC (+0.25), money back on draw (-111) i Asian Handicap (0.25) med en indsats på 10 af scheff er endnu en AI-favorit. Det tredje mest sandsynlige udfald ifølge algoritmen er et spil på Draw i Home Draw Away-markedet, hvor Bayern007 satser 8 til odds +257.

Over/Under 1.5
-400 for Over
2/10
Forventet gevinst 0.50
Asian Handicap (0.25)
-111 for Aberdeen FC (+0.25), money back on draw
10/10
Forventet gevinst 9.00
Home Draw Away
+257 for Draw
8/10
Forventet gevinst 20.56

Se vores tipsteres forudsigelser!

JohnnyBet-fællesskabet har delt deres forudsigelser til den kommende Aberdeen FC vs Hearts of Midlothian FC-kamp. Den bedste forudsigelse med 100% af stemmerne er uafgjort (odds på +257). En sejr til Aberdeen FC (+214) har samlet 0%. 0% forudsiger en sejr til Hearts of Midlothian FC (+125).

1 0%
X 100%
2 0%

Aberdeen FC vs Hearts of Midlothian FC Spiltips

Tip 1:
Odds -400Over (Over/Under 1.5)
Tip 2:
Odds -111Aberdeen FC (+0.25), money back on draw (Asian Handicap (0.25))
Spil med omtanke