24.10.2026 10:00 • England • National League N/S 2026

AFC Telford United - Hebburn Town Forudsigelser og Spiltips

AFC Telford United mod Hebburn Town afholdes kl. 10:00 den 24.10.2026.

AFC Telford United
AFC Telford United
—
Hebburn Town
Hebburn Town

Hvad kan jeg satse på?

Mest populære typer væddemål:

Over/Under 0.5
Over
100%
1 ud af 1 tipstere

JohnnyBets spiltips til AFC Telford United - Hebburn Town efter tipsternes profit

Vores mest vindende tipstere til denne begivenhed, EROY (placeret på 1811 plads i samlet profit) forudsiger 0.4 i profit ved at satse 10 på Over (-2500) i et spil på Over/Under 0.5.

EROY
EROY
Rangliste: 1811/1966
Profit: -276.78
Over/Under 0.5
-2500 for Over
10/10
Forventet gevinst 0.40

JohnnyBets spiltips til AFC Telford United - Hebburn Town efter tipsternes yield

Hvis du stoler mere på yield end profit, giver EROY (med -2.97% samlet yield) en forudsigelse om at få 0.4 profit ved at satse 10 på Over (-2500) i et spil på Over/Under 0.5.

EROY
EROY
Rangliste: 840/1966
Yield: -2.97%
Over/Under 0.5
-2500 for Over
10/10
Forventet gevinst 0.40

JohnnyBets spiltips til AFC Telford United - Hebburn Town efter tipstere ODI

Disse tipstere ved, hvordan man vælger væddemål med den største værdi! EROY, med en ODI-parameter på 11.83 satser 10 til odds -2500 på Over i et spil på Over/Under 0.5. Det kan give en 0.4 profit.

EROY
EROY
Rangliste: 222/1966
ODI: 11.83
Over/Under 0.5
-2500 for Over
10/10
Forventet gevinst 0.40

Bedste AI spiltips til AFC Telford United vs Hebburn Town

Hvad forudsiger AI for AFC Telford United vs Hebburn Town? AI vurderer, at det mest sandsynlige udfald er et spil på Over i Over/Under 0.5-markedet til odds -2500, med en indsats på 10 af EROY.

Over/Under 0.5
-2500 for Over
10/10
Forventet gevinst 0.40

AFC Telford United vs Hebburn Town Spiltips

Tip 1:
Odds -2500 på Over (Over/Under 0.5)
Spil med omtanke