27.08.2026 14:00 Europe Europa League 2026/2027

AGF - SL Benfica Forudsigelser og Spiltips

AGF mod SL Benfica afholdes kl. 14:00 den 27.08.2026.

AGF Aarhus
AGF
SL Benfica
SL Benfica

Hvad kan jeg satse på?

Tjek de seneste AGF vs SL Benfica spilforslag og forudsigelser udvalgt af JohnnyBets tipstere. Et af de mest populære markeder at spille på er "Home Draw Away" og et forventet resultat på "SL Benfica" til odds -204 fra 1 ud af 2 brugere.

Mest populære typer væddemål:

Home Draw Away
SL Benfica
50%
1 ud af 2 tipstere

JohnnyBets spiltips til AGF - SL Benfica efter tipsternes profit

Vores mest vindende tipstere til denne begivenhed, Madziulka (placeret på 1303 plads i samlet profit) forudsiger 4.9 i profit ved at satse 10 på SL Benfica (-204) i et spil på Home Draw Away. aphrodite, på den anden side (placeret på 1385), giver et spiltip på +475 på AGF (Home Draw Away) ved at satse på 6 for at få en forventet profit på 28.5.

Madziulka
Madziulka
Rangliste: 1303/1245
Profit: -360.84
Home Draw Away
-204 for SL Benfica
10/10
Forventet gevinst 4.90
aphrodite
aphrodite
Rangliste: 1385/1245
Profit: -2569.74
Home Draw Away
+475 for AGF
6/10
Forventet gevinst 28.50

JohnnyBets spiltips til AGF - SL Benfica efter tipsternes yield

Hvis du stoler mere på yield end profit, giver Madziulka (med -5.53% samlet yield) en forudsigelse om at få 4.9 profit ved at satse 10 på SL Benfica (-204) i et spil på Home Draw Away. Så er der aphrodite med -7.6% yield. Giver et tip med 6 indsats for AGF (+475) i Home Draw Away. Den estimerede fortjeneste er 28.5.

Madziulka
Madziulka
Rangliste: 657/1245
Yield: -5.53%
Home Draw Away
-204 for SL Benfica
10/10
Forventet gevinst 4.90
aphrodite
aphrodite
Rangliste: 744/1245
Yield: -7.6%
Home Draw Away
+475 for AGF
6/10
Forventet gevinst 28.50

JohnnyBets spiltips til AGF - SL Benfica efter tipstere ODI

Disse tipstere ved, hvordan man vælger væddemål med den største værdi! Madziulka, med en ODI-parameter på -9.44 satser 10 til odds -204 på SL Benfica i et spil på Home Draw Away. Det kan give en 4.9 profit. aphrodite (ODI: -1391.45) placerer et spiltip for at få 28.5 profit ved at satse 6 på AGF (+475) i et Home Draw Away bet.

Madziulka
Madziulka
Rangliste: 1258/1245
ODI: -9.44
Home Draw Away
-204 for SL Benfica
10/10
Forventet gevinst 4.90
aphrodite
aphrodite
Rangliste: 1379/1245
ODI: -1391.45
Home Draw Away
+475 for AGF
6/10
Forventet gevinst 28.50

Bedste AI spiltips til AGF vs SL Benfica

Hvad forudsiger AI for AGF vs SL Benfica? AI vurderer, at det mest sandsynlige udfald er et spil på SL Benfica i Home Draw Away-markedet til odds -204, med en indsats på 10 af Madziulka. Et spil på AGF (+475) i Home Draw Away med en indsats på 6 af aphrodite er endnu en AI-favorit.

Home Draw Away
-204 for SL Benfica
10/10
Forventet gevinst 4.90
Home Draw Away
+475 for AGF
6/10
Forventet gevinst 28.50

Se vores tipsteres forudsigelser!

JohnnyBet-fællesskabet har delt deres forudsigelser til den kommende AGF vs SL Benfica-kamp. Den bedste forudsigelse med 50% af stemmerne er en sejr til SL Benfica (odds på -204). En sejr til AGF (+475) har samlet 50% af stemmerne, mens 0% forudsiger uafgjort (+390).

1 50%
X 0%
2 50%

AGF vs SL Benfica Spiltips

Tip 1:
Odds -204SL Benfica (Home Draw Away)
Spil med omtanke