01.08.2026 21:30 Peru Liga 1 - Clausura 2026

Alianza Lima - Alianza Atletico Forudsigelser og Spiltips

Alianza Lima mod Alianza Atletico afholdes kl. 21:30 den 01.08.2026.

Alianza Lima
Alianza Lima
Alianza Atletico
Alianza Atletico

Hvad kan jeg satse på?

Tjek de seneste Alianza Lima vs Alianza Atletico spilforslag og forudsigelser udvalgt af JohnnyBets tipstere. Et af de mest populære markeder at spille på er "Home Draw Away" og et forventet resultat på "Alianza Lima" til odds -345 fra 1 ud af 1 brugere.

Mest populære typer væddemål:

Home Draw Away
Alianza Lima
100%
1 ud af 1 tipstere

JohnnyBets spiltips til Alianza Lima - Alianza Atletico efter tipsternes profit

Vores mest vindende tipstere til denne begivenhed, POTOTO (placeret på 1 plads i samlet profit) forudsiger 2.9 i profit ved at satse 10 på Alianza Lima (-345) i et spil på Home Draw Away.

POTOTO
POTOTO
Rangliste: 1/216
Profit: 0.0
Home Draw Away
-345 for Alianza Lima
10/10
Forventet gevinst 2.90

JohnnyBets spiltips til Alianza Lima - Alianza Atletico efter tipsternes yield

Hvis du stoler mere på yield end profit, giver POTOTO (med 0.0% samlet yield) en forudsigelse om at få 2.9 profit ved at satse 10 på Alianza Lima (-345) i et spil på Home Draw Away.

POTOTO
POTOTO
Rangliste: 1/216
Yield: 0.0%
Home Draw Away
-345 for Alianza Lima
10/10
Forventet gevinst 2.90

JohnnyBets spiltips til Alianza Lima - Alianza Atletico efter tipstere ODI

Disse tipstere ved, hvordan man vælger væddemål med den største værdi! POTOTO, med en ODI-parameter på 0.0 satser 10 til odds -345 på Alianza Lima i et spil på Home Draw Away. Det kan give en 2.9 profit.

POTOTO
POTOTO
Rangliste: 1/216
ODI: 0.0
Home Draw Away
-345 for Alianza Lima
10/10
Forventet gevinst 2.90

Bedste AI spiltips til Alianza Lima vs Alianza Atletico

Hvad forudsiger AI for Alianza Lima vs Alianza Atletico? AI vurderer, at det mest sandsynlige udfald er et spil på Alianza Lima i Home Draw Away-markedet til odds -345, med en indsats på 10 af POTOTO.

Home Draw Away
-345 for Alianza Lima
10/10
Forventet gevinst 2.90

Se vores tipsteres forudsigelser!

JohnnyBet-fællesskabet har delt deres forudsigelser til den kommende Alianza Lima vs Alianza Atletico-kamp. Den bedste forudsigelse med 100% af stemmerne er en sejr til Alianza Lima (odds på -345). En sejr til Alianza Atletico (+903) har samlet 0% af stemmerne med 0%, der forudsiger uafgjort (+352).

1 100%
X 0%
2 0%

Alianza Lima vs Alianza Atletico Spiltips

Tip 1:
Odds -345Alianza Lima (Home Draw Away)
Spil med omtanke