31.08.2026 04:40 World Modus Super Series 2026

Andy Hamilton - Neil Duff Forudsigelser og Spiltips

Andy Hamilton mod Neil Duff afholdes kl. 04:40 den 31.08.2026.

Andy Hamilton
Neil Duff

Hvad kan jeg satse på?

Tjek de seneste Andy Hamilton vs Neil Duff spilforslag og forudsigelser udvalgt af JohnnyBets tipstere. Et af de mest populære markeder at spille på er "Home Away" og et forventet resultat på "Neil Duff" til odds -110 fra 1 ud af 1 brugere.

Mest populære typer væddemål:

Home Away
Neil Duff
100%
1 ud af 1 tipstere

JohnnyBets spiltips til Andy Hamilton - Neil Duff efter tipsternes profit

Vores mest vindende tipstere til denne begivenhed, abreujg78 (placeret på 1501 plads i samlet profit) forudsiger 9.1 i profit ved at satse 10 på Neil Duff (-110) i et spil på Home Away.

abreujg78
abreujg78
Rangliste: 1501/1344
Profit: -9798.47
Home Away
-110 for Neil Duff
10/10
Forventet gevinst 9.10

JohnnyBets spiltips til Andy Hamilton - Neil Duff efter tipsternes yield

Hvis du stoler mere på yield end profit, giver abreujg78 (med -20.75% samlet yield) en forudsigelse om at få 9.1 profit ved at satse 10 på Neil Duff (-110) i et spil på Home Away.

abreujg78
abreujg78
Rangliste: 1108/1344
Yield: -20.75%
Home Away
-110 for Neil Duff
10/10
Forventet gevinst 9.10

JohnnyBets spiltips til Andy Hamilton - Neil Duff efter tipstere ODI

Disse tipstere ved, hvordan man vælger væddemål med den største værdi! abreujg78, med en ODI-parameter på -12349.0 satser 10 til odds -110 på Neil Duff i et spil på Home Away. Det kan give en 9.1 profit.

abreujg78
abreujg78
Rangliste: 1499/1344
ODI: -12349.0
Home Away
-110 for Neil Duff
10/10
Forventet gevinst 9.10

Bedste AI spiltips til Andy Hamilton vs Neil Duff

Hvad forudsiger AI for Andy Hamilton vs Neil Duff? AI vurderer, at det mest sandsynlige udfald er et spil på Neil Duff i Home Away-markedet til odds -110, med en indsats på 10 af abreujg78.

Home Away
-110 for Neil Duff
10/10
Forventet gevinst 9.10

Andy Hamilton vs Neil Duff Spiltips

Tip 1:
Odds -110Neil Duff (Home Away)
Spil med omtanke