24.10.2026 10:00 • England • League One 2026/2027

Cambridge United - Plymouth Argyle FC Forudsigelser og Spiltips

Cambridge United mod Plymouth Argyle FC afholdes kl. 10:00 den 24.10.2026.

Cambridge United
Cambridge United
—
Plymouth Argyle FC
Plymouth Argyle FC

Hvad kan jeg satse på?

Mest populære typer væddemål:

Over/Under 2.5
Under
100%
1 ud af 1 tipstere

JohnnyBets spiltips til Cambridge United - Plymouth Argyle FC efter tipsternes profit

Vores mest vindende tipstere til denne begivenhed, Wilhelmine (placeret på 2067 plads i samlet profit) forudsiger 11.9 i profit ved at satse 10 på Under (+119) i et spil på Over/Under 2.5.

Wilhelmine
Wilhelmine
Rangliste: 2067/1966
Profit: -8936.46
Over/Under 2.5
+119 for Under
10/10
Forventet gevinst 11.90

JohnnyBets spiltips til Cambridge United - Plymouth Argyle FC efter tipsternes yield

Hvis du stoler mere på yield end profit, giver Wilhelmine (med -7.03% samlet yield) en forudsigelse om at få 11.9 profit ved at satse 10 på Under (+119) i et spil på Over/Under 2.5.

Wilhelmine
Wilhelmine
Rangliste: 1131/1966
Yield: -7.03%
Over/Under 2.5
+119 for Under
10/10
Forventet gevinst 11.90

JohnnyBets spiltips til Cambridge United - Plymouth Argyle FC efter tipstere ODI

Disse tipstere ved, hvordan man vælger væddemål med den største værdi! Wilhelmine, med en ODI-parameter på -15598.6 satser 10 til odds +119 på Under i et spil på Over/Under 2.5. Det kan give en 11.9 profit.

Wilhelmine
Wilhelmine
Rangliste: 2064/1966
ODI: -15598.6
Over/Under 2.5
+119 for Under
10/10
Forventet gevinst 11.90

Bedste AI spiltips til Cambridge United vs Plymouth Argyle FC

Hvad forudsiger AI for Cambridge United vs Plymouth Argyle FC? AI vurderer, at det mest sandsynlige udfald er et spil på Under i Over/Under 2.5-markedet til odds +119, med en indsats på 10 af Wilhelmine.

Over/Under 2.5
+119 for Under
10/10
Forventet gevinst 11.90

Cambridge United vs Plymouth Argyle FC Spiltips

Tip 1:
Odds +119 på Under (Over/Under 2.5)
Spil med omtanke