20.10.2026 21:00 • Panama • Liga Prom 2026

CD Arabe Unido Reserves - Sporting San Miguelito Reserves Forudsigelser og Spiltips

CD Arabe Unido Reserves mod Sporting San Miguelito Reserves afholdes kl. 21:00 den 20.10.2026.

CD Arabe Unido Reserves
CD Arabe Unido Reserves
—
Sporting San Miguelito Reserves

Hvad kan jeg satse på?

Tjek de seneste CD Arabe Unido Reserves vs Sporting San Miguelito Reserves spilforslag og forudsigelser udvalgt af JohnnyBets tipstere. Et af de mest populære markeder at spille på er "Asian Handicap (-1)" og et forventet resultat på "CD Arabe Unido Reserves (-1), money back on draw" til odds +163 fra 1 ud af 1 brugere. En anden populær spiltype er "Asian Handicap (-1.25)" med et "Sporting San Miguelito Reserves (+1.25), money back on draw" resultat (odds på -357) fra 100%.

Mest populære typer væddemål:

Asian Handicap (-1)
CD Arabe Unido Reserves (-1), money back on draw
100%
1 ud af 1 tipstere
Over/Under 3.5
Under
100%
1 ud af 1 tipstere
Asian Handicap (-1.25)
Sporting San Miguelito Reserves (+1.25), money back on draw
100%
1 ud af 1 tipstere

JohnnyBets spiltips til CD Arabe Unido Reserves - Sporting San Miguelito Reserves efter tipsternes profit

Vores mest vindende tipstere til denne begivenhed, Football Plus (placeret på 4 plads i samlet profit) forudsiger 16.3 i profit ved at satse 10 på CD Arabe Unido Reserves (-1), money back on draw (+163) i et spil på Asian Handicap (-1). Phat Jack, på den anden side (placeret på 28), giver et spiltip på -357 på Sporting San Miguelito Reserves (+1.25), money back on draw (Asian Handicap (-1.25)) ved at satse på 8 for at få en forventet profit på 2.24. Den tredje mest vindende tipster (2000 denne sæson), hithem estimerer at få 3.4 i profit ved at satse 10 til odds -294 på Under i et spil på Over/Under 3.5.

Football Plus
Rangliste: 4/1926
Profit: 376.44
Asian Handicap (-1)
+163 for CD Arabe Unido Reserves (-1), money back on draw
10/10
Forventet gevinst 16.30
Phat Jack
Phat Jack
Rangliste: 28/1926
Profit: 178.5
Asian Handicap (-1.25)
-357 for Sporting San Miguelito Reserves (+1.25), money back on draw
8/10
Forventet gevinst 2.24
hithem
hithem
Rangliste: 2000/1926
Profit: -3173.51
Over/Under 3.5
-294 for Under
10/10
Forventet gevinst 3.40

JohnnyBets spiltips til CD Arabe Unido Reserves - Sporting San Miguelito Reserves efter tipsternes yield

Hvis du stoler mere på yield end profit, giver Football Plus (med 18.86% samlet yield) en forudsigelse om at få 16.3 profit ved at satse 10 på CD Arabe Unido Reserves (-1), money back on draw (+163) i et spil på Asian Handicap (-1). Så er der Phat Jack med 1.42% yield. Giver et tip med 8 indsats for Sporting San Miguelito Reserves (+1.25), money back on draw (-357) i Asian Handicap (-1.25). Den estimerede fortjeneste er 2.24. hithem (-5.66% yield) valgte -294 på Under i Over/Under 3.5. Indsatsen på 10 vil give 3.4 profit, hvis korrekt.

Football Plus
Rangliste: 280/1926
Yield: 18.86%
Asian Handicap (-1)
+163 for CD Arabe Unido Reserves (-1), money back on draw
10/10
Forventet gevinst 16.30
Phat Jack
Phat Jack
Rangliste: 578/1926
Yield: 1.42%
Asian Handicap (-1.25)
-357 for Sporting San Miguelito Reserves (+1.25), money back on draw
8/10
Forventet gevinst 2.24
hithem
hithem
Rangliste: 1025/1926
Yield: -5.66%
Over/Under 3.5
-294 for Under
10/10
Forventet gevinst 3.40

JohnnyBets spiltips til CD Arabe Unido Reserves - Sporting San Miguelito Reserves efter tipstere ODI

Disse tipstere ved, hvordan man vælger væddemål med den største værdi! hithem, med en ODI-parameter på 328.29 satser 10 til odds -294 på Under i et spil på Over/Under 3.5. Det kan give en 3.4 profit. Football Plus (ODI: 4.02) placerer et spiltip for at få 16.3 profit ved at satse 10 på CD Arabe Unido Reserves (-1), money back on draw (+163) i et Asian Handicap (-1) bet. Tredjeplads på den samlede rangliste (ODI: -3.54), Phat Jack, valgte Asian Handicap (-1.25) ved at satse 8 på odds -357 på Sporting San Miguelito Reserves (+1.25), money back on draw, med en estimerede profit på 2.24.

hithem
hithem
Rangliste: 28/1926
ODI: 328.29
Over/Under 3.5
-294 for Under
10/10
Forventet gevinst 3.40
Football Plus
Rangliste: 317/1926
ODI: 4.02
Asian Handicap (-1)
+163 for CD Arabe Unido Reserves (-1), money back on draw
10/10
Forventet gevinst 16.30
Phat Jack
Phat Jack
Rangliste: 1633/1926
ODI: -3.54
Asian Handicap (-1.25)
-357 for Sporting San Miguelito Reserves (+1.25), money back on draw
8/10
Forventet gevinst 2.24

Bedste AI spiltips til CD Arabe Unido Reserves vs Sporting San Miguelito Reserves

Hvad forudsiger AI for CD Arabe Unido Reserves vs Sporting San Miguelito Reserves? AI vurderer, at det mest sandsynlige udfald er et spil på CD Arabe Unido Reserves (-1), money back on draw i Asian Handicap (-1)-markedet til odds +163, med en indsats på 10 af Football Plus. Et spil på Sporting San Miguelito Reserves (+1.25), money back on draw (-357) i Asian Handicap (-1.25) med en indsats på 8 af Phat Jack er endnu en AI-favorit. Det tredje mest sandsynlige udfald ifølge algoritmen er et spil på Under i Over/Under 3.5-markedet, hvor hithem satser 10 til odds -294.

Asian Handicap (-1)
+163 for CD Arabe Unido Reserves (-1), money back on draw
10/10
Forventet gevinst 16.30
Asian Handicap (-1.25)
-357 for Sporting San Miguelito Reserves (+1.25), money back on draw
8/10
Forventet gevinst 2.24
Over/Under 3.5
-294 for Under
10/10
Forventet gevinst 3.40

CD Arabe Unido Reserves vs Sporting San Miguelito Reserves Spiltips

Tip 1:
Odds +163 på CD Arabe Unido Reserves (-1), money back on draw (Asian Handicap (-1))
Tip 2:
Odds -294 på Under (Over/Under 3.5)
Spil med omtanke