26.09.2026 11:00 • Europe • EURO U21 Qualification 2025/2026

Kroatien U21 - Ungarn U21 Forudsigelser og Spiltips

Kroatien U21 mod Ungarn U21 afholdes kl. 11:00 den 26.09.2026.

Kroatien U21
—
Ungarn U21

Hvad kan jeg satse på?

Mest populære typer væddemål:

Home Draw Away, 1st Half
Draw
100%
1 ud af 1 tipstere

JohnnyBets spiltips til Kroatien U21 - Ungarn U21 efter tipsternes profit

Vores mest vindende tipstere til denne begivenhed, Mbaki (placeret på 549 plads i samlet profit) forudsiger 14.1 i profit ved at satse 10 på Draw (+141) i et spil på Home Draw Away, 1st Half.

Mbaki
Rangliste: 549/1666
Profit: 0.54
Home Draw Away, 1st Half
+141 for Draw
10/10
Forventet gevinst 14.10

JohnnyBets spiltips til Kroatien U21 - Ungarn U21 efter tipsternes yield

Hvis du stoler mere på yield end profit, giver Mbaki (med 0.06% samlet yield) en forudsigelse om at få 14.1 profit ved at satse 10 på Draw (+141) i et spil på Home Draw Away, 1st Half.

Mbaki
Rangliste: 561/1666
Yield: 0.06%
Home Draw Away, 1st Half
+141 for Draw
10/10
Forventet gevinst 14.10

JohnnyBets spiltips til Kroatien U21 - Ungarn U21 efter tipstere ODI

Disse tipstere ved, hvordan man vælger væddemål med den største værdi! Mbaki, med en ODI-parameter på -3.02 satser 10 til odds +141 på Draw i et spil på Home Draw Away, 1st Half. Det kan give en 14.1 profit.

Mbaki
Rangliste: 1420/1666
ODI: -3.02
Home Draw Away, 1st Half
+141 for Draw
10/10
Forventet gevinst 14.10

Bedste AI spiltips til Kroatien U21 vs Ungarn U21

Hvad forudsiger AI for Kroatien U21 vs Ungarn U21? AI vurderer, at det mest sandsynlige udfald er et spil på Draw i Home Draw Away, 1st Half-markedet til odds +141, med en indsats på 10 af Mbaki.

Home Draw Away, 1st Half
+141 for Draw
10/10
Forventet gevinst 14.10

Kroatien U21 vs Ungarn U21 Spiltips

Tip 1:
Odds +141 på Draw (Home Draw Away, 1st Half)
Spil med omtanke