27.07.2026 04:00 San Marino ATP Challenger San Marino 2026

Dali Blanch - Tommaso Compagnucci Forudsigelser og Spiltips

Dali Blanch mod Tommaso Compagnucci afholdes kl. 04:00 den 27.07.2026.

Dali Blanch
Tommaso Compagnucci

Hvad kan jeg satse på?

Tjek de seneste Dali Blanch vs Tommaso Compagnucci spilforslag og forudsigelser udvalgt af JohnnyBets tipstere. Et af de mest populære markeder at spille på er "Home Away" og et forventet resultat på "Tommaso Compagnucci" til odds +162 fra 1 ud af 1 brugere.

Mest populære typer væddemål:

Home Away
Tommaso Compagnucci
100%
1 ud af 1 tipstere

JohnnyBets spiltips til Dali Blanch - Tommaso Compagnucci efter tipsternes profit

Vores mest vindende tipstere til denne begivenhed, abreujg78 (placeret på 2147 plads i samlet profit) forudsiger 16.2 i profit ved at satse 10 på Tommaso Compagnucci (+162) i et spil på Home Away.

abreujg78
abreujg78
Rangliste: 2147/2008
Profit: -1160.99
Home Away
+162 for Tommaso Compagnucci
10/10
Forventet gevinst 16.20

JohnnyBets spiltips til Dali Blanch - Tommaso Compagnucci efter tipsternes yield

Hvis du stoler mere på yield end profit, giver abreujg78 (med -12.03% samlet yield) en forudsigelse om at få 16.2 profit ved at satse 10 på Tommaso Compagnucci (+162) i et spil på Home Away.

abreujg78
abreujg78
Rangliste: 1208/2008
Yield: -12.03%
Home Away
+162 for Tommaso Compagnucci
10/10
Forventet gevinst 16.20

JohnnyBets spiltips til Dali Blanch - Tommaso Compagnucci efter tipstere ODI

Disse tipstere ved, hvordan man vælger væddemål med den største værdi! abreujg78, med en ODI-parameter på -202.01 satser 10 til odds +162 på Tommaso Compagnucci i et spil på Home Away. Det kan give en 16.2 profit.

abreujg78
abreujg78
Rangliste: 2152/2008
ODI: -202.01
Home Away
+162 for Tommaso Compagnucci
10/10
Forventet gevinst 16.20

Bedste AI spiltips til Dali Blanch vs Tommaso Compagnucci

Hvad forudsiger AI for Dali Blanch vs Tommaso Compagnucci? AI vurderer, at det mest sandsynlige udfald er et spil på Tommaso Compagnucci i Home Away-markedet til odds +162, med en indsats på 10 af abreujg78.

Home Away
+162 for Tommaso Compagnucci
10/10
Forventet gevinst 16.20

Se vores tipsteres forudsigelser!

JohnnyBet-fællesskabet har delt deres forudsigelser til den kommende Dali Blanch vs Tommaso Compagnucci-kamp. Den bedste forudsigelse med 100% af stemmerne er en sejr til Tommaso Compagnucci (odds +162). En sejr til Dali Blanch (-200) har samlet 0% af stemmerne.

1 0%
2 100%

Dali Blanch vs Tommaso Compagnucci Spiltips

Tip 1:
Odds +162Tommaso Compagnucci (Home Away)
Spil med omtanke