Begivenheden er i gang
31.07.2026 14:00 United States ITF W75 Lexington 2026

Eunhye Lee - Crawley Fiona Forudsigelser og Spiltips

Eunhye Lee mod Crawley Fiona afholdes kl. 14:00 den 31.07.2026.

Eunhye Lee
Crawley Fiona

Hvad kan jeg satse på?

Tjek de seneste Eunhye Lee vs Crawley Fiona spilforslag og forudsigelser udvalgt af JohnnyBets tipstere. Et af de mest populære markeder at spille på er "Home Away" og et forventet resultat på "Crawley Fiona" til odds -476 fra 1 ud af 1 brugere.

Mest populære typer væddemål:

Home Away
Crawley Fiona
100%
1 ud af 1 tipstere

JohnnyBets spiltips til Eunhye Lee - Crawley Fiona efter tipsternes profit

Vores mest vindende tipstere til denne begivenhed, abreujg78 (placeret på 2232 plads i samlet profit) forudsiger 2.1 i profit ved at satse 10 på Crawley Fiona (-476) i et spil på Home Away.

abreujg78
abreujg78
Rangliste: 2232/2056
Profit: -1380.93
Home Away
-476 for Crawley Fiona
10/10
Forventet gevinst 2.10

JohnnyBets spiltips til Eunhye Lee - Crawley Fiona efter tipsternes yield

Hvis du stoler mere på yield end profit, giver abreujg78 (med -10.46% samlet yield) en forudsigelse om at få 2.1 profit ved at satse 10 på Crawley Fiona (-476) i et spil på Home Away.

abreujg78
abreujg78
Rangliste: 1187/2056
Yield: -10.46%
Home Away
-476 for Crawley Fiona
10/10
Forventet gevinst 2.10

JohnnyBets spiltips til Eunhye Lee - Crawley Fiona efter tipstere ODI

Disse tipstere ved, hvordan man vælger væddemål med den største værdi! abreujg78, med en ODI-parameter på -374.61 satser 10 til odds -476 på Crawley Fiona i et spil på Home Away. Det kan give en 2.1 profit.

abreujg78
abreujg78
Rangliste: 2238/2056
ODI: -374.61
Home Away
-476 for Crawley Fiona
10/10
Forventet gevinst 2.10

Bedste AI spiltips til Eunhye Lee vs Crawley Fiona

Hvad forudsiger AI for Eunhye Lee vs Crawley Fiona? AI vurderer, at det mest sandsynlige udfald er et spil på Crawley Fiona i Home Away-markedet til odds -476, med en indsats på 10 af abreujg78.

Home Away
-476 for Crawley Fiona
10/10
Forventet gevinst 2.10

Se vores tipsteres forudsigelser!

JohnnyBet-fællesskabet har delt deres forudsigelser til den kommende Eunhye Lee vs Crawley Fiona-kamp. Den bedste forudsigelse med 100% af stemmerne er en sejr til Crawley Fiona (odds -476). En sejr til Eunhye Lee har samlet 0% af stemmerne.

1 0%
2 100%

Eunhye Lee vs Crawley Fiona Spiltips

Tip 1:
Odds -476Crawley Fiona (Home Away)
Spil med omtanke