29.07.2026 13:00 World Friendly Club Matches 2026 (Possible Format Change)

Eupen - Royal Aywaille Forudsigelser og Spiltips

Eupen mod Royal Aywaille afholdes kl. 13:00 den 29.07.2026.

Eupen
Eupen
Royal Aywaille

Hvad kan jeg satse på?

Mest populære typer væddemål:

Home Draw Away
Draw
100%
2 ud af 2 tipstere

JohnnyBets spiltips til Eupen - Royal Aywaille efter tipsternes profit

Vores mest vindende tipstere til denne begivenhed, jkoa (placeret på 2174 plads i samlet profit) forudsiger 25.12 i profit ved at satse 8 på Draw (+314) i et spil på Home Draw Away. abreujg78, på den anden side (placeret på 2188), giver et spiltip på +314 på Draw (Home Draw Away) ved at satse på 8 for at få en forventet profit på 25.12.

jkoa
jkoa
Rangliste: 2174/2021
Profit: -926.73
Home Draw Away
+314 for Draw
8/10
Forventet gevinst 25.12
abreujg78
abreujg78
Rangliste: 2188/2021
Profit: -1287.13
Home Draw Away
+314 for Draw
8/10
Forventet gevinst 25.12

JohnnyBets spiltips til Eupen - Royal Aywaille efter tipsternes yield

Hvis du stoler mere på yield end profit, giver jkoa (med -4.16% samlet yield) en forudsigelse om at få 25.12 profit ved at satse 8 på Draw (+314) i et spil på Home Draw Away. Så er der abreujg78 med -11.76% yield. Giver et tip med 8 indsats for Draw (+314) i Home Draw Away. Den estimerede fortjeneste er 25.12.

jkoa
jkoa
Rangliste: 846/2021
Yield: -4.16%
Home Draw Away
+314 for Draw
8/10
Forventet gevinst 25.12
abreujg78
abreujg78
Rangliste: 1217/2021
Yield: -11.76%
Home Draw Away
+314 for Draw
8/10
Forventet gevinst 25.12

JohnnyBets spiltips til Eupen - Royal Aywaille efter tipstere ODI

Disse tipstere ved, hvordan man vælger væddemål med den største værdi! jkoa, med en ODI-parameter på -32.69 satser 8 til odds +314 på Draw i et spil på Home Draw Away. Det kan give en 25.12 profit. abreujg78 (ODI: -247.29) placerer et spiltip for at få 25.12 profit ved at satse 8 på Draw (+314) i et Home Draw Away bet.

jkoa
jkoa
Rangliste: 2118/2021
ODI: -32.69
Home Draw Away
+314 for Draw
8/10
Forventet gevinst 25.12
abreujg78
abreujg78
Rangliste: 2190/2021
ODI: -247.29
Home Draw Away
+314 for Draw
8/10
Forventet gevinst 25.12

Bedste AI spiltips til Eupen vs Royal Aywaille

Hvad forudsiger AI for Eupen vs Royal Aywaille? AI vurderer, at det mest sandsynlige udfald er et spil på Draw i Home Draw Away-markedet til odds +314, med en indsats på 8 af jkoa. Et spil på Draw (+314) i Home Draw Away med en indsats på 8 af abreujg78 er endnu en AI-favorit.

Home Draw Away
+314 for Draw
8/10
Forventet gevinst 25.12
Home Draw Away
+314 for Draw
8/10
Forventet gevinst 25.12

Se vores tipsteres forudsigelser!

JohnnyBet-fællesskabet har delt deres forudsigelser til den kommende Eupen vs Royal Aywaille-kamp. Den bedste forudsigelse med 100% af stemmerne er uafgjort (odds på +314). En sejr til Eupen (-2000) har samlet 0%. 0% forudsiger en sejr til Royal Aywaille.

1 0%
X 100%
2 0%

Eupen vs Royal Aywaille Spiltips

Tip 1:
Odds +314Draw (Home Draw Away)
Spil med omtanke