25.10.2026 07:00 • Kazakhstan • Premier League 2026

FC Atyrau - Irtysj Pavlodar Forudsigelser og Spiltips

FC Atyrau mod Irtysj Pavlodar afholdes kl. 07:00 den 25.10.2026.

FC Atyrau
FC Atyrau
—
Irtysj Pavlodar

Hvad kan jeg satse på?

Mest populære typer væddemål:

Home Draw Away
Draw
100%
1 ud af 1 tipstere

JohnnyBets spiltips til FC Atyrau - Irtysj Pavlodar efter tipsternes profit

Vores mest vindende tipstere til denne begivenhed, Villo06 (placeret på 2006 plads i samlet profit) forudsiger 16.0 i profit ved at satse 8 på Draw (+200) i et spil på Home Draw Away.

Villo06
Villo06
Rangliste: 2006/1984
Profit: -899.92
Home Draw Away
+200 for Draw
8/10
Forventet gevinst 16.00

JohnnyBets spiltips til FC Atyrau - Irtysj Pavlodar efter tipsternes yield

Hvis du stoler mere på yield end profit, giver Villo06 (med -3.93% samlet yield) en forudsigelse om at få 16.0 profit ved at satse 8 på Draw (+200) i et spil på Home Draw Away.

Villo06
Villo06
Rangliste: 916/1984
Yield: -3.93%
Home Draw Away
+200 for Draw
8/10
Forventet gevinst 16.00

JohnnyBets spiltips til FC Atyrau - Irtysj Pavlodar efter tipstere ODI

Disse tipstere ved, hvordan man vælger væddemål med den største værdi! Villo06 , med en ODI-parameter på -241.76 satser 8 til odds +200 på Draw i et spil på Home Draw Away. Det kan give en 16.0 profit.

Villo06
Villo06
Rangliste: 2050/1984
ODI: -241.76
Home Draw Away
+200 for Draw
8/10
Forventet gevinst 16.00

Bedste AI spiltips til FC Atyrau vs Irtysj Pavlodar

Hvad forudsiger AI for FC Atyrau vs Irtysj Pavlodar? AI vurderer, at det mest sandsynlige udfald er et spil på Draw i Home Draw Away-markedet til odds +200, med en indsats på 8 af Villo06 .

Home Draw Away
+200 for Draw
8/10
Forventet gevinst 16.00

Se vores tipsteres forudsigelser!

JohnnyBet-fællesskabet har delt deres forudsigelser til den kommende FC Atyrau vs Irtysj Pavlodar-kamp. Den bedste forudsigelse med 100% af stemmerne er uafgjort (odds på +200). En sejr til FC Atyrau (+135) har samlet 0%. 0% forudsiger en sejr til Irtysj Pavlodar (+182).

1 0%
X 100%
2 0%

FC Atyrau vs Irtysj Pavlodar Spiltips

Tip 1:
Odds +200 på Draw (Home Draw Away)
Spil med omtanke