21.09.2026 04:00 Ukraine Persha Liga 2026/2027

FC Viktoriya Sumy - FC Nyva Ternopil Forudsigelser og Spiltips

FC Viktoriya Sumy mod FC Nyva Ternopil afholdes kl. 04:00 den 21.09.2026.

FC Viktoriya Sumy
FC Viktoriya Sumy
FC Nyva Ternopil

Hvad kan jeg satse på?

Mest populære typer væddemål:

Home Draw Away
Draw
100%
2 ud af 2 tipstere

JohnnyBets spiltips til FC Viktoriya Sumy - FC Nyva Ternopil efter tipsternes profit

Vores mest vindende tipstere til denne begivenhed, Chris1980 (placeret på 1711 plads i samlet profit) forudsiger 16.72 i profit ved at satse 8 på Draw (+209) i et spil på Home Draw Away. abreujg78, på den anden side (placeret på 1720), giver et spiltip på +200 på Draw (Home Draw Away) ved at satse på 8 for at få en forventet profit på 16.0.

Chris1980
Chris1980
Rangliste: 1711/1631
Profit: -2290.99
Home Draw Away
+209 for Draw
8/10
Forventet gevinst 16.72
abreujg78
abreujg78
Rangliste: 1720/1631
Profit: -24264.9
Home Draw Away
+200 for Draw
8/10
Forventet gevinst 16.00

JohnnyBets spiltips til FC Viktoriya Sumy - FC Nyva Ternopil efter tipsternes yield

Hvis du stoler mere på yield end profit, giver Chris1980 (med -8.17% samlet yield) en forudsigelse om at få 16.72 profit ved at satse 8 på Draw (+209) i et spil på Home Draw Away. Så er der abreujg78 med -18.87% yield. Giver et tip med 8 indsats for Draw (+200) i Home Draw Away. Den estimerede fortjeneste er 16.0.

Chris1980
Chris1980
Rangliste: 986/1631
Yield: -8.17%
Home Draw Away
+209 for Draw
8/10
Forventet gevinst 16.72
abreujg78
abreujg78
Rangliste: 1249/1631
Yield: -18.87%
Home Draw Away
+200 for Draw
8/10
Forventet gevinst 16.00

JohnnyBets spiltips til FC Viktoriya Sumy - FC Nyva Ternopil efter tipstere ODI

Disse tipstere ved, hvordan man vælger væddemål med den største værdi! Chris1980, med en ODI-parameter på -265.64 satser 8 til odds +209 på Draw i et spil på Home Draw Away. Det kan give en 16.72 profit. abreujg78 (ODI: -27216.8) placerer et spiltip for at få 16.0 profit ved at satse 8 på Draw (+200) i et Home Draw Away bet.

Chris1980
Chris1980
Rangliste: 1689/1631
ODI: -265.64
Home Draw Away
+209 for Draw
8/10
Forventet gevinst 16.72
abreujg78
abreujg78
Rangliste: 1718/1631
ODI: -27216.8
Home Draw Away
+200 for Draw
8/10
Forventet gevinst 16.00

Bedste AI spiltips til FC Viktoriya Sumy vs FC Nyva Ternopil

Hvad forudsiger AI for FC Viktoriya Sumy vs FC Nyva Ternopil? AI vurderer, at det mest sandsynlige udfald er et spil på Draw i Home Draw Away-markedet til odds +209, med en indsats på 8 af Chris1980. Et spil på Draw (+200) i Home Draw Away med en indsats på 8 af abreujg78 er endnu en AI-favorit.

Home Draw Away
+209 for Draw
8/10
Forventet gevinst 16.72
Home Draw Away
+200 for Draw
8/10
Forventet gevinst 16.00

Se vores tipsteres forudsigelser!

JohnnyBet-fællesskabet har delt deres forudsigelser til den kommende FC Viktoriya Sumy vs FC Nyva Ternopil-kamp. Den bedste forudsigelse med 100% af stemmerne er uafgjort (odds på +209). En sejr til FC Viktoriya Sumy (-149) har samlet 0%. 0% forudsiger en sejr til FC Nyva Ternopil (+323).

1 0%
X 100%
2 0%

FC Viktoriya Sumy vs FC Nyva Ternopil Spiltips

Tip 1:
Odds +209Draw (Home Draw Away)
Spil med omtanke