26.09.2026 16:00 • Brazil • Serie C 2026

Floresta EC - Santa Cruz FC PE Forudsigelser og Spiltips

Floresta EC mod Santa Cruz FC PE afholdes kl. 16:00 den 26.09.2026.

Floresta EC
Floresta EC
—
Santa Cruz FC
Santa Cruz FC PE

Hvad kan jeg satse på?

Tjek de seneste Floresta EC vs Santa Cruz FC PE spilforslag og forudsigelser udvalgt af JohnnyBets tipstere. Et af de mest populære markeder at spille på er "Home Draw Away" og et forventet resultat på "Santa Cruz FC PE" til odds +204 fra 1 ud af 1 brugere.

Mest populære typer væddemål:

Home Draw Away
Santa Cruz FC PE
100%
1 ud af 1 tipstere

JohnnyBets spiltips til Floresta EC - Santa Cruz FC PE efter tipsternes profit

Vores mest vindende tipstere til denne begivenhed, Ericclever (placeret på 138 plads i samlet profit) forudsiger 16.32 i profit ved at satse 8 på Santa Cruz FC PE (+204) i et spil på Home Draw Away.

Ericclever
Rangliste: 138/1674
Profit: 45.06
Home Draw Away
+204 for Santa Cruz FC PE
8/10
Forventet gevinst 16.32

JohnnyBets spiltips til Floresta EC - Santa Cruz FC PE efter tipsternes yield

Hvis du stoler mere på yield end profit, giver Ericclever (med 11.55% samlet yield) en forudsigelse om at få 16.32 profit ved at satse 8 på Santa Cruz FC PE (+204) i et spil på Home Draw Away.

Ericclever
Rangliste: 287/1674
Yield: 11.55%
Home Draw Away
+204 for Santa Cruz FC PE
8/10
Forventet gevinst 16.32

JohnnyBets spiltips til Floresta EC - Santa Cruz FC PE efter tipstere ODI

Disse tipstere ved, hvordan man vælger væddemål med den største værdi! Ericclever, med en ODI-parameter på -0.56 satser 8 til odds +204 på Santa Cruz FC PE i et spil på Home Draw Away. Det kan give en 16.32 profit.

Ericclever
Rangliste: 1221/1674
ODI: -0.56
Home Draw Away
+204 for Santa Cruz FC PE
8/10
Forventet gevinst 16.32

Bedste AI spiltips til Floresta EC vs Santa Cruz FC PE

Hvad forudsiger AI for Floresta EC vs Santa Cruz FC PE? AI vurderer, at det mest sandsynlige udfald er et spil på Santa Cruz FC PE i Home Draw Away-markedet til odds +204, med en indsats på 8 af Ericclever.

Home Draw Away
+204 for Santa Cruz FC PE
8/10
Forventet gevinst 16.32

Se vores tipsteres forudsigelser!

JohnnyBet-fællesskabet har delt deres forudsigelser til den kommende Floresta EC vs Santa Cruz FC PE-kamp. Den bedste forudsigelse med 100% af stemmerne er en sejr til Santa Cruz FC PE (odds på +204). En sejr til Floresta EC (+162) har samlet 0% af stemmerne, mens 0% forudsiger uafgjort (+158).

1 0%
X 0%
2 100%

Floresta EC vs Santa Cruz FC PE Spiltips

Tip 1:
Odds +204 på Santa Cruz FC PE (Home Draw Away)
Spil med omtanke