27.09.2026 08:00 • Portugal • ATP Challenger Porto 2, 2026

Georgii Kravchenko - Goncalo Marques Forudsigelser og Spiltips

Georgii Kravchenko mod Goncalo Marques afholdes kl. 08:00 den 27.09.2026.

Georgii Kravchenko
—
Goncalo Marques

Hvad kan jeg satse på?

Tjek de seneste Georgii Kravchenko vs Goncalo Marques spilforslag og forudsigelser udvalgt af JohnnyBets tipstere. Et af de mest populære markeder at spille på er "Home Away" og et forventet resultat på "Goncalo Marques" til odds +110 fra 1 ud af 1 brugere.

Mest populære typer væddemål:

Home Away
Goncalo Marques
100%
1 ud af 1 tipstere

JohnnyBets spiltips til Georgii Kravchenko - Goncalo Marques efter tipsternes profit

Vores mest vindende tipstere til denne begivenhed, abreujg78 (placeret på 1805 plads i samlet profit) forudsiger 11.0 i profit ved at satse 10 på Goncalo Marques (+110) i et spil på Home Away.

abreujg78
abreujg78
Rangliste: 1805/1683
Profit: -27902.1
Home Away
+110 for Goncalo Marques
10/10
Forventet gevinst 11.00

JohnnyBets spiltips til Georgii Kravchenko - Goncalo Marques efter tipsternes yield

Hvis du stoler mere på yield end profit, giver abreujg78 (med -18.55% samlet yield) en forudsigelse om at få 11.0 profit ved at satse 10 på Goncalo Marques (+110) i et spil på Home Away.

abreujg78
abreujg78
Rangliste: 1306/1683
Yield: -18.55%
Home Away
+110 for Goncalo Marques
10/10
Forventet gevinst 11.00

JohnnyBets spiltips til Georgii Kravchenko - Goncalo Marques efter tipstere ODI

Disse tipstere ved, hvordan man vælger væddemål med den største værdi! abreujg78, med en ODI-parameter på -32174.9 satser 10 til odds +110 på Goncalo Marques i et spil på Home Away. Det kan give en 11.0 profit.

abreujg78
abreujg78
Rangliste: 1803/1683
ODI: -32174.9
Home Away
+110 for Goncalo Marques
10/10
Forventet gevinst 11.00

Bedste AI spiltips til Georgii Kravchenko vs Goncalo Marques

Hvad forudsiger AI for Georgii Kravchenko vs Goncalo Marques? AI vurderer, at det mest sandsynlige udfald er et spil på Goncalo Marques i Home Away-markedet til odds +110, med en indsats på 10 af abreujg78.

Home Away
+110 for Goncalo Marques
10/10
Forventet gevinst 11.00

Se vores tipsteres forudsigelser!

JohnnyBet-fællesskabet har delt deres forudsigelser til den kommende Georgii Kravchenko vs Goncalo Marques-kamp. Den bedste forudsigelse med 100% af stemmerne er en sejr til Goncalo Marques (odds +110). En sejr til Georgii Kravchenko (-175) har samlet 0% af stemmerne.

1 0%
2 100%

Georgii Kravchenko vs Goncalo Marques Spiltips

Tip 1:
Odds +110 på Goncalo Marques (Home Away)
Spil med omtanke