26.09.2026 04:00 • Japan • J2 League 2026/2027

Imabari FC - Shonan Bellmare Forudsigelser og Spiltips

Imabari FC mod Shonan Bellmare afholdes kl. 04:00 den 26.09.2026.

Imabari FC
Imabari FC
—
Shonan Bellmare
Shonan Bellmare

Hvad kan jeg satse på?

Tjek de seneste Imabari FC vs Shonan Bellmare spilforslag og forudsigelser udvalgt af JohnnyBets tipstere. Et af de mest populære markeder at spille på er "Home Draw Away" og et forventet resultat på "Shonan Bellmare" til odds +112 fra 2 ud af 2 brugere.

Mest populære typer væddemål:

Home Draw Away
Shonan Bellmare
100%
2 ud af 2 tipstere

JohnnyBets spiltips til Imabari FC - Shonan Bellmare efter tipsternes profit

Vores mest vindende tipstere til denne begivenhed, Blaze01 (placeret på 349 plads i samlet profit) forudsiger 11.6 i profit ved at satse 10 på Shonan Bellmare (+116) i et spil på Home Draw Away. Wilhelmine, på den anden side (placeret på 1768), giver et spiltip på +112 på Shonan Bellmare (Home Draw Away) ved at satse på 10 for at få en forventet profit på 11.2.

Blaze01
Rangliste: 349/1672
Profit: 10.23
Home Draw Away
+116 for Shonan Bellmare
10/10
Forventet gevinst 11.60
Wilhelmine
Wilhelmine
Rangliste: 1768/1672
Profit: -6708.04
Home Draw Away
+112 for Shonan Bellmare
10/10
Forventet gevinst 11.20

JohnnyBets spiltips til Imabari FC - Shonan Bellmare efter tipsternes yield

Hvis du stoler mere på yield end profit, giver Blaze01 (med 0.43% samlet yield) en forudsigelse om at få 11.6 profit ved at satse 10 på Shonan Bellmare (+116) i et spil på Home Draw Away. Så er der Wilhelmine med -6.83% yield. Giver et tip med 10 indsats for Shonan Bellmare (+112) i Home Draw Away. Den estimerede fortjeneste er 11.2.

Blaze01
Rangliste: 538/1672
Yield: 0.43%
Home Draw Away
+116 for Shonan Bellmare
10/10
Forventet gevinst 11.60
Wilhelmine
Wilhelmine
Rangliste: 954/1672
Yield: -6.83%
Home Draw Away
+112 for Shonan Bellmare
10/10
Forventet gevinst 11.20

JohnnyBets spiltips til Imabari FC - Shonan Bellmare efter tipstere ODI

Disse tipstere ved, hvordan man vælger væddemål med den største værdi! Blaze01, med en ODI-parameter på -9.56 satser 10 til odds +116 på Shonan Bellmare i et spil på Home Draw Away. Det kan give en 11.6 profit. Wilhelmine (ODI: -9162.97) placerer et spiltip for at få 11.2 profit ved at satse 10 på Shonan Bellmare (+112) i et Home Draw Away bet.

Blaze01
Rangliste: 1553/1672
ODI: -9.56
Home Draw Away
+116 for Shonan Bellmare
10/10
Forventet gevinst 11.60
Wilhelmine
Wilhelmine
Rangliste: 1766/1672
ODI: -9162.97
Home Draw Away
+112 for Shonan Bellmare
10/10
Forventet gevinst 11.20

Bedste AI spiltips til Imabari FC vs Shonan Bellmare

Hvad forudsiger AI for Imabari FC vs Shonan Bellmare? AI vurderer, at det mest sandsynlige udfald er et spil på Shonan Bellmare i Home Draw Away-markedet til odds +116, med en indsats på 10 af Blaze01. Et spil på Shonan Bellmare (+112) i Home Draw Away med en indsats på 10 af Wilhelmine er endnu en AI-favorit.

Home Draw Away
+116 for Shonan Bellmare
10/10
Forventet gevinst 11.60
Home Draw Away
+112 for Shonan Bellmare
10/10
Forventet gevinst 11.20

Se vores tipsteres forudsigelser!

JohnnyBet-fællesskabet har delt deres forudsigelser til den kommende Imabari FC vs Shonan Bellmare-kamp. Den bedste forudsigelse med 100% af stemmerne er en sejr til Shonan Bellmare (odds på +112). En sejr til Imabari FC (+228) har samlet 0% af stemmerne, mens 0% forudsiger uafgjort (+233).

1 0%
X 0%
2 100%

Imabari FC vs Shonan Bellmare Spiltips

Tip 1:
Odds +116 på Shonan Bellmare (Home Draw Away)
Spil med omtanke