28.08.2026 21:38 United States MLB 2026

Los Angeles Angels - Philadelphia Phillies Forudsigelser og Spiltips

Los Angeles Angels mod Philadelphia Phillies afholdes kl. 21:38 den 28.08.2026.

Los Angeles Angels
Philadelphia Phillies
Philadelphia Phillies

Hvad kan jeg satse på?

Tjek de seneste Los Angeles Angels vs Philadelphia Phillies spilforslag og forudsigelser udvalgt af JohnnyBets tipstere. Et af de mest populære markeder at spille på er "Home Away" og et forventet resultat på "Los Angeles Angels" til odds +120 fra 2 ud af 3 brugere.

Mest populære typer væddemål:

Home Away
Los Angeles Angels
67%
2 ud af 3 tipstere
Over/Under 7.5
Over
100%
2 ud af 2 tipstere

JohnnyBets spiltips til Los Angeles Angels - Philadelphia Phillies efter tipsternes profit

Vores mest vindende tipstere til denne begivenhed, fizz06 (placeret på 1448 plads i samlet profit) forudsiger 7.8 i profit ved at satse 10 på Over (-128) i et spil på Over/Under 7.5. mich81, på den anden side (placeret på 1453), giver et spiltip på +118 på Los Angeles Angels (Home Away) ved at satse på 10 for at få en forventet profit på 11.8. Den tredje mest vindende tipster (1460 denne sæson), faro2013 estimerer at få 12.0 i profit ved at satse 10 til odds +120 på Los Angeles Angels i et spil på Home Away.

fizz06
fizz06
Rangliste: 1448/1309
Profit: -1096.8
Over/Under 7.5
-128 for Over
10/10
Forventet gevinst 7.80
mich81
mich81
Rangliste: 1453/1309
Profit: -1330.29
Home Away
+118 for Los Angeles Angels
10/10
Forventet gevinst 11.80
faro2013
faro2013
Rangliste: 1460/1309
Profit: -1725.63
Home Away
+120 for Los Angeles Angels
10/10
Forventet gevinst 12.00
faro2013
faro2013
Rangliste: 1460/1309
Profit: -1725.63
Over/Under 7.5
-125 for Over
10/10
Forventet gevinst 8.00
Wilhelmine
Wilhelmine
Rangliste: 1461/1309
Profit: -2381.37
Home Away
-139 for Philadelphia Phillies
10/10
Forventet gevinst 7.20

JohnnyBets spiltips til Los Angeles Angels - Philadelphia Phillies efter tipsternes yield

Hvis du stoler mere på yield end profit, giver faro2013 (med -3.05% samlet yield) en forudsigelse om at få 12.0 profit ved at satse 10 på Los Angeles Angels (+120) i et spil på Home Away. Så er der mich81 med -3.72% yield. Giver et tip med 10 indsats for Los Angeles Angels (+118) i Home Away. Den estimerede fortjeneste er 11.8. Wilhelmine (-5.48% yield) valgte -139 på Philadelphia Phillies i Home Away. Indsatsen på 10 vil give 7.2 profit, hvis korrekt.

faro2013
faro2013
Rangliste: 604/1309
Yield: -3.05%
Home Away
+120 for Los Angeles Angels
10/10
Forventet gevinst 12.00
faro2013
faro2013
Rangliste: 604/1309
Yield: -3.05%
Over/Under 7.5
-125 for Over
10/10
Forventet gevinst 8.00
mich81
mich81
Rangliste: 627/1309
Yield: -3.72%
Home Away
+118 for Los Angeles Angels
10/10
Forventet gevinst 11.80
Wilhelmine
Wilhelmine
Rangliste: 709/1309
Yield: -5.48%
Home Away
-139 for Philadelphia Phillies
10/10
Forventet gevinst 7.20
fizz06
fizz06
Rangliste: 716/1309
Yield: -5.57%
Over/Under 7.5
-128 for Over
10/10
Forventet gevinst 7.80

JohnnyBets spiltips til Los Angeles Angels - Philadelphia Phillies efter tipstere ODI

Disse tipstere ved, hvordan man vælger væddemål med den største værdi! mich81, med en ODI-parameter på 286.2 satser 10 til odds +118 på Los Angeles Angels i et spil på Home Away. Det kan give en 11.8 profit. fizz06 (ODI: -21.64) placerer et spiltip for at få 7.8 profit ved at satse 10 på Over (-128) i et Over/Under 7.5 bet. Tredjeplads på den samlede rangliste (ODI: -1798.33), faro2013, valgte Home Away ved at satse 10 på odds +120 på Los Angeles Angels, med en estimerede profit på 12.0.

mich81
mich81
Rangliste: 20/1309
ODI: 286.2
Home Away
+118 for Los Angeles Angels
10/10
Forventet gevinst 11.80
fizz06
fizz06
Rangliste: 1367/1309
ODI: -21.64
Over/Under 7.5
-128 for Over
10/10
Forventet gevinst 7.80
faro2013
faro2013
Rangliste: 1458/1309
ODI: -1798.33
Home Away
+120 for Los Angeles Angels
10/10
Forventet gevinst 12.00
faro2013
faro2013
Rangliste: 1458/1309
ODI: -1798.33
Over/Under 7.5
-125 for Over
10/10
Forventet gevinst 8.00
Wilhelmine
Wilhelmine
Rangliste: 1461/1309
ODI: -3109.0
Home Away
-139 for Philadelphia Phillies
10/10
Forventet gevinst 7.20

Bedste AI spiltips til Los Angeles Angels vs Philadelphia Phillies

Hvad forudsiger AI for Los Angeles Angels vs Philadelphia Phillies? AI vurderer, at det mest sandsynlige udfald er et spil på Over i Over/Under 7.5-markedet til odds -128, med en indsats på 10 af fizz06. Et spil på Los Angeles Angels (+118) i Home Away med en indsats på 10 af mich81 er endnu en AI-favorit. Det tredje mest sandsynlige udfald ifølge algoritmen er et spil på Los Angeles Angels i Home Away-markedet, hvor faro2013 satser 10 til odds +120.

Over/Under 7.5
-128 for Over
10/10
Forventet gevinst 7.80
Home Away
+118 for Los Angeles Angels
10/10
Forventet gevinst 11.80
Home Away
+120 for Los Angeles Angels
10/10
Forventet gevinst 12.00
Over/Under 7.5
-125 for Over
10/10
Forventet gevinst 8.00
Home Away
-139 for Philadelphia Phillies
10/10
Forventet gevinst 7.20

Se vores tipsteres forudsigelser!

JohnnyBet-fællesskabet har delt deres forudsigelser til den kommende Los Angeles Angels vs Philadelphia Phillies-kamp. Den bedste forudsigelse med 67% af stemmerne er en sejr til Los Angeles Angels (odds +120). Mens en sejr til Philadelphia Phillies (-139) har samlet 33% af stemmerne.

1 67%
2 33%

Los Angeles Angels vs Philadelphia Phillies Spiltips

Tip 1:
Odds -128Over (Over/Under 7.5)
Tip 2:
Odds +118Los Angeles Angels (Home Away)
Spil med omtanke