27.08.2026 09:00 Tanzania Premier League 2026/2027

Mashujaa FC - Kagera Sugar Forudsigelser og Spiltips

Mashujaa FC mod Kagera Sugar afholdes kl. 09:00 den 27.08.2026.

Mashujaa FC
Mashujaa FC
Kagera Sugar
Kagera Sugar

Hvad kan jeg satse på?

Tjek de seneste Mashujaa FC vs Kagera Sugar spilforslag og forudsigelser udvalgt af JohnnyBets tipstere. Et af de mest populære markeder at spille på er "Home Draw Away" og et forventet resultat på "Kagera Sugar" til odds +114 fra 1 ud af 1 brugere.

Mest populære typer væddemål:

Home Draw Away
Kagera Sugar
100%
1 ud af 1 tipstere

JohnnyBets spiltips til Mashujaa FC - Kagera Sugar efter tipsternes profit

Vores mest vindende tipstere til denne begivenhed, abreujg78 (placeret på 1424 plads i samlet profit) forudsiger 11.4 i profit ved at satse 10 på Kagera Sugar (+114) i et spil på Home Draw Away.

abreujg78
abreujg78
Rangliste: 1424/1283
Profit: -7060.94
Home Draw Away
+114 for Kagera Sugar
10/10
Forventet gevinst 11.40

JohnnyBets spiltips til Mashujaa FC - Kagera Sugar efter tipsternes yield

Hvis du stoler mere på yield end profit, giver abreujg78 (med -18.55% samlet yield) en forudsigelse om at få 11.4 profit ved at satse 10 på Kagera Sugar (+114) i et spil på Home Draw Away.

abreujg78
abreujg78
Rangliste: 1013/1283
Yield: -18.55%
Home Draw Away
+114 for Kagera Sugar
10/10
Forventet gevinst 11.40

JohnnyBets spiltips til Mashujaa FC - Kagera Sugar efter tipstere ODI

Disse tipstere ved, hvordan man vælger væddemål med den største værdi! abreujg78, med en ODI-parameter på -9721.17 satser 10 til odds +114 på Kagera Sugar i et spil på Home Draw Away. Det kan give en 11.4 profit.

abreujg78
abreujg78
Rangliste: 1422/1283
ODI: -9721.17
Home Draw Away
+114 for Kagera Sugar
10/10
Forventet gevinst 11.40

Bedste AI spiltips til Mashujaa FC vs Kagera Sugar

Hvad forudsiger AI for Mashujaa FC vs Kagera Sugar? AI vurderer, at det mest sandsynlige udfald er et spil på Kagera Sugar i Home Draw Away-markedet til odds +114, med en indsats på 10 af abreujg78.

Home Draw Away
+114 for Kagera Sugar
10/10
Forventet gevinst 11.40

Se vores tipsteres forudsigelser!

JohnnyBet-fællesskabet har delt deres forudsigelser til den kommende Mashujaa FC vs Kagera Sugar-kamp. Den bedste forudsigelse med 100% af stemmerne er en sejr til Kagera Sugar (odds på +114). En sejr til Mashujaa FC (-233) har samlet 0% af stemmerne, mens 0% forudsiger uafgjort.

1 0%
X 0%
2 100%

Mashujaa FC vs Kagera Sugar Spiltips

Tip 1:
Odds +114Kagera Sugar (Home Draw Away)
Spil med omtanke