26.08.2026 11:30 Czech Republic Czech Cup 2026/2027

MFK Vitkovice - Polanka Forudsigelser og Spiltips

MFK Vitkovice mod Polanka afholdes kl. 11:30 den 26.08.2026.

MFK Vitkovice
MFK Vitkovice
Polanka
Polanka

Hvad kan jeg satse på?

Mest populære typer væddemål:

Home Draw Away
Draw
100%
1 ud af 1 tipstere

JohnnyBets spiltips til MFK Vitkovice - Polanka efter tipsternes profit

Vores mest vindende tipstere til denne begivenhed, abreujg78 (placeret på 1424 plads i samlet profit) forudsiger 14.8 i profit ved at satse 10 på Draw (+148) i et spil på Home Draw Away.

abreujg78
abreujg78
Rangliste: 1424/1271
Profit: -7060.94
Home Draw Away
+148 for Draw
10/10
Forventet gevinst 14.80

JohnnyBets spiltips til MFK Vitkovice - Polanka efter tipsternes yield

Hvis du stoler mere på yield end profit, giver abreujg78 (med -18.55% samlet yield) en forudsigelse om at få 14.8 profit ved at satse 10 på Draw (+148) i et spil på Home Draw Away.

abreujg78
abreujg78
Rangliste: 1013/1271
Yield: -18.55%
Home Draw Away
+148 for Draw
10/10
Forventet gevinst 14.80

JohnnyBets spiltips til MFK Vitkovice - Polanka efter tipstere ODI

Disse tipstere ved, hvordan man vælger væddemål med den største værdi! abreujg78, med en ODI-parameter på -9721.17 satser 10 til odds +148 på Draw i et spil på Home Draw Away. Det kan give en 14.8 profit.

abreujg78
abreujg78
Rangliste: 1422/1271
ODI: -9721.17
Home Draw Away
+148 for Draw
10/10
Forventet gevinst 14.80

Bedste AI spiltips til MFK Vitkovice vs Polanka

Hvad forudsiger AI for MFK Vitkovice vs Polanka? AI vurderer, at det mest sandsynlige udfald er et spil på Draw i Home Draw Away-markedet til odds +148, med en indsats på 10 af abreujg78.

Home Draw Away
+148 for Draw
10/10
Forventet gevinst 14.80

Se vores tipsteres forudsigelser!

JohnnyBet-fællesskabet har delt deres forudsigelser til den kommende MFK Vitkovice vs Polanka-kamp. Den bedste forudsigelse med 100% af stemmerne er uafgjort (odds på +148). En sejr til MFK Vitkovice (-189) har samlet 0%. 0% forudsiger en sejr til Polanka (+141).

1 0%
X 100%
2 0%

MFK Vitkovice vs Polanka Spiltips

Tip 1:
Odds +148Draw (Home Draw Away)
Spil med omtanke