31.08.2026 20:40 United States US Open Women 2026

Naomi Osaka - Anastasia Zakharova Forudsigelser og Spiltips

Naomi Osaka mod Anastasia Zakharova afholdes kl. 20:40 den 31.08.2026.

Naomi Osaka
Anastasia Zakharova

Hvad kan jeg satse på?

Tjek de seneste Naomi Osaka vs Anastasia Zakharova spilforslag og forudsigelser udvalgt af JohnnyBets tipstere. Et af de mest populære markeder at spille på er "Home Away" og et forventet resultat på "Anastasia Zakharova" til odds +741 fra 1 ud af 1 brugere.

Mest populære typer væddemål:

Home Away
Anastasia Zakharova
100%
1 ud af 1 tipstere

JohnnyBets spiltips til Naomi Osaka - Anastasia Zakharova efter tipsternes profit

Vores mest vindende tipstere til denne begivenhed, GamblingSport19 (placeret på 1421 plads i samlet profit) forudsiger 44.46 i profit ved at satse 6 på Anastasia Zakharova (+741) i et spil på Home Away.

GamblingSport19
GamblingSport19
Rangliste: 1421/1320
Profit: -458.5
Home Away
+741 for Anastasia Zakharova
6/10
Forventet gevinst 44.46

JohnnyBets spiltips til Naomi Osaka - Anastasia Zakharova efter tipsternes yield

Hvis du stoler mere på yield end profit, giver GamblingSport19 (med -5.44% samlet yield) en forudsigelse om at få 44.46 profit ved at satse 6 på Anastasia Zakharova (+741) i et spil på Home Away.

GamblingSport19
GamblingSport19
Rangliste: 726/1320
Yield: -5.44%
Home Away
+741 for Anastasia Zakharova
6/10
Forventet gevinst 44.46

JohnnyBets spiltips til Naomi Osaka - Anastasia Zakharova efter tipstere ODI

Disse tipstere ved, hvordan man vælger væddemål med den største værdi! GamblingSport19, med en ODI-parameter på -1606.62 satser 6 til odds +741 på Anastasia Zakharova i et spil på Home Away. Det kan give en 44.46 profit.

GamblingSport19
GamblingSport19
Rangliste: 1478/1320
ODI: -1606.62
Home Away
+741 for Anastasia Zakharova
6/10
Forventet gevinst 44.46

Bedste AI spiltips til Naomi Osaka vs Anastasia Zakharova

Hvad forudsiger AI for Naomi Osaka vs Anastasia Zakharova? AI vurderer, at det mest sandsynlige udfald er et spil på Anastasia Zakharova i Home Away-markedet til odds +741, med en indsats på 6 af GamblingSport19.

Home Away
+741 for Anastasia Zakharova
6/10
Forventet gevinst 44.46

Se vores tipsteres forudsigelser!

JohnnyBet-fællesskabet har delt deres forudsigelser til den kommende Naomi Osaka vs Anastasia Zakharova-kamp. Den bedste forudsigelse med 100% af stemmerne er en sejr til Anastasia Zakharova (odds +741). En sejr til Naomi Osaka (-1000) har samlet 0% af stemmerne.

1 0%
2 100%

Naomi Osaka vs Anastasia Zakharova Spiltips

Tip 1:
Odds +741Anastasia Zakharova (Home Away)
Spil med omtanke