26.09.2026 02:00 • Japan • J3 League 2026/2027

Nara Club - Reilac Shiga Forudsigelser og Spiltips

Nara Club mod Reilac Shiga afholdes kl. 02:00 den 26.09.2026.

Nara Club
Nara Club
—
Reilac Shiga
Reilac Shiga

Hvad kan jeg satse på?

Tjek de seneste Nara Club vs Reilac Shiga spilforslag og forudsigelser udvalgt af JohnnyBets tipstere. Et af de mest populære markeder at spille på er "Home Draw Away" og et forventet resultat på "Nara Club" til odds +139 fra 1 ud af 1 brugere.

Mest populære typer væddemål:

Home Draw Away
Nara Club
100%
1 ud af 1 tipstere

JohnnyBets spiltips til Nara Club - Reilac Shiga efter tipsternes profit

Vores mest vindende tipstere til denne begivenhed, Blaze01 (placeret på 349 plads i samlet profit) forudsiger 13.9 i profit ved at satse 10 på Nara Club (+139) i et spil på Home Draw Away.

Blaze01
Rangliste: 349/1672
Profit: 10.23
Home Draw Away
+139 for Nara Club
10/10
Forventet gevinst 13.90

JohnnyBets spiltips til Nara Club - Reilac Shiga efter tipsternes yield

Hvis du stoler mere på yield end profit, giver Blaze01 (med 0.43% samlet yield) en forudsigelse om at få 13.9 profit ved at satse 10 på Nara Club (+139) i et spil på Home Draw Away.

Blaze01
Rangliste: 538/1672
Yield: 0.43%
Home Draw Away
+139 for Nara Club
10/10
Forventet gevinst 13.90

JohnnyBets spiltips til Nara Club - Reilac Shiga efter tipstere ODI

Disse tipstere ved, hvordan man vælger væddemål med den største værdi! Blaze01, med en ODI-parameter på -9.56 satser 10 til odds +139 på Nara Club i et spil på Home Draw Away. Det kan give en 13.9 profit.

Blaze01
Rangliste: 1553/1672
ODI: -9.56
Home Draw Away
+139 for Nara Club
10/10
Forventet gevinst 13.90

Bedste AI spiltips til Nara Club vs Reilac Shiga

Hvad forudsiger AI for Nara Club vs Reilac Shiga? AI vurderer, at det mest sandsynlige udfald er et spil på Nara Club i Home Draw Away-markedet til odds +139, med en indsats på 10 af Blaze01.

Home Draw Away
+139 for Nara Club
10/10
Forventet gevinst 13.90

Se vores tipsteres forudsigelser!

JohnnyBet-fællesskabet har delt deres forudsigelser til den kommende Nara Club vs Reilac Shiga-kamp. Den bedste forudsigelse med 100% af stemmerne er en sejr til Nara Club (odds på +139). En sejr til Reilac Shiga (+163) har samlet 0% af stemmerne med 0%, der forudsiger uafgjort (+242).

1 100%
X 0%
2 0%

Nara Club vs Reilac Shiga Spiltips

Tip 1:
Odds +139 på Nara Club (Home Draw Away)
Spil med omtanke