05.07.2026 02:40 Australia AFL 2026

Port Adelaide - North Melbourne Kangaroos Forudsigelser og Spiltips

Port Adelaide mod North Melbourne Kangaroos afholdes kl. 02:40 den 05.07.2026.

Port Adelaide
North Melbourne Kangaroos

Hvad kan jeg satse på?

Tjek de seneste Port Adelaide vs North Melbourne Kangaroos spilforslag og forudsigelser udvalgt af JohnnyBets tipstere. Et af de mest populære markeder at spille på er "Draw No Bet" og et forventet resultat på "Port Adelaide" til odds -217 fra 1 ud af 1 brugere.

Mest populære typer væddemål:

Draw No Bet
Port Adelaide
100%
1 ud af 1 tipstere

JohnnyBets spiltips til Port Adelaide - North Melbourne Kangaroos efter tipsternes profit

Vores mest vindende tipstere til denne begivenhed, Wilhelmine (placeret på 2053 plads i samlet profit) forudsiger 4.6 i profit ved at satse 10 på Port Adelaide (-217) i et spil på Draw No Bet.

Wilhelmine
Wilhelmine
Rangliste: 2053/1823
Profit: -1055.06
Draw No Bet
-217 for Port Adelaide
10/10
Forventet gevinst 4.60

JohnnyBets spiltips til Port Adelaide - North Melbourne Kangaroos efter tipsternes yield

Hvis du stoler mere på yield end profit, giver Wilhelmine (med -4.84% samlet yield) en forudsigelse om at få 4.6 profit ved at satse 10 på Port Adelaide (-217) i et spil på Draw No Bet.

Wilhelmine
Wilhelmine
Rangliste: 883/1823
Yield: -4.84%
Draw No Bet
-217 for Port Adelaide
10/10
Forventet gevinst 4.60

JohnnyBets spiltips til Port Adelaide - North Melbourne Kangaroos efter tipstere ODI

Disse tipstere ved, hvordan man vælger væddemål med den største værdi! Wilhelmine, med en ODI-parameter på -193.04 satser 10 til odds -217 på Port Adelaide i et spil på Draw No Bet. Det kan give en 4.6 profit.

Wilhelmine
Wilhelmine
Rangliste: 2054/1823
ODI: -193.04
Draw No Bet
-217 for Port Adelaide
10/10
Forventet gevinst 4.60

Bedste AI spiltips til Port Adelaide vs North Melbourne Kangaroos

Hvad forudsiger AI for Port Adelaide vs North Melbourne Kangaroos? AI vurderer, at det mest sandsynlige udfald er et spil på Port Adelaide i Draw No Bet-markedet til odds -217, med en indsats på 10 af Wilhelmine.

Draw No Bet
-217 for Port Adelaide
10/10
Forventet gevinst 4.60

Port Adelaide vs North Melbourne Kangaroos Spiltips

Tip 1:
Odds -217Port Adelaide (Draw No Bet)
Spil med omtanke