23.09.2026 05:35 World Modus Super Series 2026

Scott Winder - Steve West Forudsigelser og Spiltips

Scott Winder mod Steve West afholdes kl. 05:35 den 23.09.2026.

Scott Winder
Steve West

Hvad kan jeg satse på?

Tjek de seneste Scott Winder vs Steve West spilforslag og forudsigelser udvalgt af JohnnyBets tipstere. Et af de mest populære markeder at spille på er "Home Away" og et forventet resultat på "Steve West" til odds -263 fra 1 ud af 1 brugere.

Mest populære typer væddemål:

Home Away
Steve West
100%
1 ud af 1 tipstere

JohnnyBets spiltips til Scott Winder - Steve West efter tipsternes profit

Vores mest vindende tipstere til denne begivenhed, abreujg78 (placeret på 1745 plads i samlet profit) forudsiger 3.8 i profit ved at satse 10 på Steve West (-263) i et spil på Home Away.

abreujg78
abreujg78
Rangliste: 1745/1647
Profit: -25525.3
Home Away
-263 for Steve West
10/10
Forventet gevinst 3.80

JohnnyBets spiltips til Scott Winder - Steve West efter tipsternes yield

Hvis du stoler mere på yield end profit, giver abreujg78 (med -18.99% samlet yield) en forudsigelse om at få 3.8 profit ved at satse 10 på Steve West (-263) i et spil på Home Away.

abreujg78
abreujg78
Rangliste: 1270/1647
Yield: -18.99%
Home Away
-263 for Steve West
10/10
Forventet gevinst 3.80

JohnnyBets spiltips til Scott Winder - Steve West efter tipstere ODI

Disse tipstere ved, hvordan man vælger væddemål med den største værdi! abreujg78, med en ODI-parameter på -28438.8 satser 10 til odds -263 på Steve West i et spil på Home Away. Det kan give en 3.8 profit.

abreujg78
abreujg78
Rangliste: 1743/1647
ODI: -28438.8
Home Away
-263 for Steve West
10/10
Forventet gevinst 3.80

Bedste AI spiltips til Scott Winder vs Steve West

Hvad forudsiger AI for Scott Winder vs Steve West? AI vurderer, at det mest sandsynlige udfald er et spil på Steve West i Home Away-markedet til odds -263, med en indsats på 10 af abreujg78.

Home Away
-263 for Steve West
10/10
Forventet gevinst 3.80

Scott Winder vs Steve West Spiltips

Tip 1:
Odds -263Steve West (Home Away)
Spil med omtanke