29.08.2026 12:00 Switzerland Super League 2026/2027

Servette Geneve FC - FC Luzern Forudsigelser og Spiltips

Servette Geneve FC mod FC Luzern afholdes kl. 12:00 den 29.08.2026.

Servette Geneve FC
Servette Geneve FC
FC Luzern
FC Luzern

Hvad kan jeg satse på?

Tjek de seneste Servette Geneve FC vs FC Luzern spilforslag og forudsigelser udvalgt af JohnnyBets tipstere. Et af de mest populære markeder at spille på er "Home Draw Away" og et forventet resultat på "Servette Geneve FC" til odds -116 fra 1 ud af 1 brugere.

Mest populære typer væddemål:

Home Draw Away
Servette Geneve FC
100%
1 ud af 1 tipstere

JohnnyBets spiltips til Servette Geneve FC - FC Luzern efter tipsternes profit

Vores mest vindende tipstere til denne begivenhed, kapibale131 (placeret på 348 plads i samlet profit) forudsiger 1.72 i profit ved at satse 2 på Servette Geneve FC (-116) i et spil på Home Draw Away.

kapibale131
kapibale131
Rangliste: 348/1310
Profit: 7.2
Home Draw Away
-116 for Servette Geneve FC
2/10
Forventet gevinst 1.72

JohnnyBets spiltips til Servette Geneve FC - FC Luzern efter tipsternes yield

Hvis du stoler mere på yield end profit, giver kapibale131 (med 2.26% samlet yield) en forudsigelse om at få 1.72 profit ved at satse 2 på Servette Geneve FC (-116) i et spil på Home Draw Away.

kapibale131
kapibale131
Rangliste: 393/1310
Yield: 2.26%
Home Draw Away
-116 for Servette Geneve FC
2/10
Forventet gevinst 1.72

JohnnyBets spiltips til Servette Geneve FC - FC Luzern efter tipstere ODI

Disse tipstere ved, hvordan man vælger væddemål med den største værdi! kapibale131, med en ODI-parameter på -2.79 satser 2 til odds -116 på Servette Geneve FC i et spil på Home Draw Away. Det kan give en 1.72 profit.

kapibale131
kapibale131
Rangliste: 1196/1310
ODI: -2.79
Home Draw Away
-116 for Servette Geneve FC
2/10
Forventet gevinst 1.72

Bedste AI spiltips til Servette Geneve FC vs FC Luzern

Hvad forudsiger AI for Servette Geneve FC vs FC Luzern? AI vurderer, at det mest sandsynlige udfald er et spil på Servette Geneve FC i Home Draw Away-markedet til odds -116, med en indsats på 2 af kapibale131.

Home Draw Away
-116 for Servette Geneve FC
2/10
Forventet gevinst 1.72

Se vores tipsteres forudsigelser!

JohnnyBet-fællesskabet har delt deres forudsigelser til den kommende Servette Geneve FC vs FC Luzern-kamp. Den bedste forudsigelse med 100% af stemmerne er en sejr til Servette Geneve FC (odds på -116). En sejr til FC Luzern (+257) har samlet 0% af stemmerne med 0%, der forudsiger uafgjort (+314).

1 100%
X 0%
2 0%

Servette Geneve FC vs FC Luzern Spiltips

Tip 1:
Odds -116Servette Geneve FC (Home Draw Away)
Spil med omtanke