22.10.2026 12:00 • Europe • Eurocup Women 2026/2027

ZKK Cinkarna Celje (K) - KP Brno (K) Forudsigelser og Spiltips

ZKK Cinkarna Celje (K) mod KP Brno (K) afholdes kl. 12:00 den 22.10.2026.

ZKK Cinkarna Celje (K)
—
KP Brno (K)

Hvad kan jeg satse på?

Tjek de seneste ZKK Cinkarna Celje (K) vs KP Brno (K) spilforslag og forudsigelser udvalgt af JohnnyBets tipstere. Et af de mest populære markeder at spille på er "Home Away" og et forventet resultat på "KP Brno (K)" til odds -122 fra 1 ud af 1 brugere.

Mest populære typer væddemål:

Home Away
KP Brno (K)
100%
1 ud af 1 tipstere

JohnnyBets spiltips til ZKK Cinkarna Celje (K) - KP Brno (K) efter tipsternes profit

Vores mest vindende tipstere til denne begivenhed, abreujg78 (placeret på 2050 plads i samlet profit) forudsiger 8.2 i profit ved at satse 10 på KP Brno (K) (-122) i et spil på Home Away.

abreujg78
abreujg78
Rangliste: 2050/1944
Profit: -38382.5
Home Away
-122 for KP Brno (K)
10/10
Forventet gevinst 8.20

JohnnyBets spiltips til ZKK Cinkarna Celje (K) - KP Brno (K) efter tipsternes yield

Hvis du stoler mere på yield end profit, giver abreujg78 (med -17.77% samlet yield) en forudsigelse om at få 8.2 profit ved at satse 10 på KP Brno (K) (-122) i et spil på Home Away.

abreujg78
abreujg78
Rangliste: 1473/1944
Yield: -17.77%
Home Away
-122 for KP Brno (K)
10/10
Forventet gevinst 8.20

JohnnyBets spiltips til ZKK Cinkarna Celje (K) - KP Brno (K) efter tipstere ODI

Disse tipstere ved, hvordan man vælger væddemål med den største værdi! abreujg78, med en ODI-parameter på -44614.1 satser 10 til odds -122 på KP Brno (K) i et spil på Home Away. Det kan give en 8.2 profit.

abreujg78
abreujg78
Rangliste: 2047/1944
ODI: -44614.1
Home Away
-122 for KP Brno (K)
10/10
Forventet gevinst 8.20

Bedste AI spiltips til ZKK Cinkarna Celje (K) vs KP Brno (K)

Hvad forudsiger AI for ZKK Cinkarna Celje (K) vs KP Brno (K)? AI vurderer, at det mest sandsynlige udfald er et spil på KP Brno (K) i Home Away-markedet til odds -122, med en indsats på 10 af abreujg78.

Home Away
-122 for KP Brno (K)
10/10
Forventet gevinst 8.20

Se vores tipsteres forudsigelser!

JohnnyBet-fællesskabet har delt deres forudsigelser til den kommende ZKK Cinkarna Celje (K) vs KP Brno (K)-kamp. Den bedste forudsigelse med 100% af stemmerne er en sejr til KP Brno (K) (odds -122). En sejr til ZKK Cinkarna Celje (K) (-111) har samlet 0% af stemmerne.

1 0%
2 100%

ZKK Cinkarna Celje (K) vs KP Brno (K) Spiltips

Tip 1:
Odds -122 på KP Brno (K) (Home Away)
Spil med omtanke