31.07.2026 13:00 Czech Republic 1. Liga 2026/2027

AC Sparta Prag - FC Trinity Zlin Forudsigelser og Spiltips

AC Sparta Prag mod FC Trinity Zlin afholdes kl. 13:00 den 31.07.2026.

AC Sparta Praha
AC Sparta Prag
FC Trinity Zlín
FC Trinity Zlin

Hvad kan jeg satse på?

Tjek de seneste AC Sparta Prag vs FC Trinity Zlin spilforslag og forudsigelser udvalgt af JohnnyBets tipstere. Et af de mest populære markeder at spille på er "Home Draw Away" og et forventet resultat på "AC Sparta Prag" til odds -476 fra 1 ud af 1 brugere.

Mest populære typer væddemål:

Home Draw Away
AC Sparta Prag
100%
1 ud af 1 tipstere

JohnnyBets spiltips til AC Sparta Prag - FC Trinity Zlin efter tipsternes profit

Vores mest vindende tipstere til denne begivenhed, Sapito (placeret på 2067 plads i samlet profit) forudsiger 2.1 i profit ved at satse 10 på AC Sparta Prag (-476) i et spil på Home Draw Away.

Sapito
Sapito
Rangliste: 2067/2007
Profit: -446.1
Home Draw Away
-476 for AC Sparta Prag
10/10
Forventet gevinst 2.10

JohnnyBets spiltips til AC Sparta Prag - FC Trinity Zlin efter tipsternes yield

Hvis du stoler mere på yield end profit, giver Sapito (med -8.2% samlet yield) en forudsigelse om at få 2.1 profit ved at satse 10 på AC Sparta Prag (-476) i et spil på Home Draw Away.

Sapito
Sapito
Rangliste: 1051/2007
Yield: -8.2%
Home Draw Away
-476 for AC Sparta Prag
10/10
Forventet gevinst 2.10

JohnnyBets spiltips til AC Sparta Prag - FC Trinity Zlin efter tipstere ODI

Disse tipstere ved, hvordan man vælger væddemål med den største værdi! Sapito, med en ODI-parameter på -58.44 satser 10 til odds -476 på AC Sparta Prag i et spil på Home Draw Away. Det kan give en 2.1 profit.

Sapito
Sapito
Rangliste: 2119/2007
ODI: -58.44
Home Draw Away
-476 for AC Sparta Prag
10/10
Forventet gevinst 2.10

Bedste AI spiltips til AC Sparta Prag vs FC Trinity Zlin

Hvad forudsiger AI for AC Sparta Prag vs FC Trinity Zlin? AI vurderer, at det mest sandsynlige udfald er et spil på AC Sparta Prag i Home Draw Away-markedet til odds -476, med en indsats på 10 af Sapito.

Home Draw Away
-476 for AC Sparta Prag
10/10
Forventet gevinst 2.10

Se vores tipsteres forudsigelser!

JohnnyBet-fællesskabet har delt deres forudsigelser til den kommende AC Sparta Prag vs FC Trinity Zlin-kamp. Den bedste forudsigelse med 100% af stemmerne er en sejr til AC Sparta Prag (odds på -476). En sejr til FC Trinity Zlin (+646) har samlet 0% af stemmerne med 0%, der forudsiger uafgjort (+428).

1 100%
X 0%
2 0%

AC Sparta Prag vs FC Trinity Zlin Spiltips

Tip 1:
Odds -476AC Sparta Prag (Home Draw Away)
Spil med omtanke