02.08.2026 05:10 Poland WTA 125K Warsaw 2026

Alana Smith - Daria Gorska Forudsigelser og Spiltips

Alana Smith mod Daria Gorska afholdes kl. 05:10 den 02.08.2026.

Alana Smith
Daria Gorska

Hvad kan jeg satse på?

Tjek de seneste Alana Smith vs Daria Gorska spilforslag og forudsigelser udvalgt af JohnnyBets tipstere. Et af de mest populære markeder at spille på er "Home Away" og et forventet resultat på "Alana Smith" til odds -833 fra 1 ud af 1 brugere.

Mest populære typer væddemål:

Home Away
Alana Smith
100%
1 ud af 1 tipstere

JohnnyBets spiltips til Alana Smith - Daria Gorska efter tipsternes profit

Vores mest vindende tipstere til denne begivenhed, samax (placeret på 511 plads i samlet profit) forudsiger 1.2 i profit ved at satse 10 på Alana Smith (-833) i et spil på Home Away.

samax
samax
Rangliste: 511/591
Profit: -67.1
Home Away
-833 for Alana Smith
10/10
Forventet gevinst 1.20

JohnnyBets spiltips til Alana Smith - Daria Gorska efter tipsternes yield

Hvis du stoler mere på yield end profit, giver samax (med -23.3% samlet yield) en forudsigelse om at få 1.2 profit ved at satse 10 på Alana Smith (-833) i et spil på Home Away.

samax
samax
Rangliste: 431/591
Yield: -23.3%
Home Away
-833 for Alana Smith
10/10
Forventet gevinst 1.20

JohnnyBets spiltips til Alana Smith - Daria Gorska efter tipstere ODI

Disse tipstere ved, hvordan man vælger væddemål med den største værdi! samax, med en ODI-parameter på 0.9 satser 10 til odds -833 på Alana Smith i et spil på Home Away. Det kan give en 1.2 profit.

samax
samax
Rangliste: 82/591
ODI: 0.9
Home Away
-833 for Alana Smith
10/10
Forventet gevinst 1.20

Bedste AI spiltips til Alana Smith vs Daria Gorska

Hvad forudsiger AI for Alana Smith vs Daria Gorska? AI vurderer, at det mest sandsynlige udfald er et spil på Alana Smith i Home Away-markedet til odds -833, med en indsats på 10 af samax.

Home Away
-833 for Alana Smith
10/10
Forventet gevinst 1.20

Se vores tipsteres forudsigelser!

JohnnyBet-fællesskabet har delt deres forudsigelser til den kommende Alana Smith vs Daria Gorska-kamp. Den bedste forudsigelse med 100% af stemmerne er en sejr til Alana Smith (odds -833). Mens en sejr til Daria Gorska (+551) har samlet 0% af stemmerne.

1 100%
2 0%

Alana Smith vs Daria Gorska Spiltips

Tip 1:
Odds -833Alana Smith (Home Away)
Spil med omtanke