23.09.2026 08:00 Singapore WTA Singapore 2026

Alycia Parks - Leylah Annie Fernandez Forudsigelser og Spiltips

Alycia Parks mod Leylah Annie Fernandez afholdes kl. 08:00 den 23.09.2026.

Alycia Parks
Leylah Annie Fernandez

Hvad kan jeg satse på?

Tjek de seneste Alycia Parks vs Leylah Annie Fernandez spilforslag og forudsigelser udvalgt af JohnnyBets tipstere. Et af de mest populære markeder at spille på er "Home Away" og et forventet resultat på "Leylah Annie Fernandez" til odds -345 fra 1 ud af 1 brugere.

Mest populære typer væddemål:

Home Away
Leylah Annie Fernandez
100%
1 ud af 1 tipstere

JohnnyBets spiltips til Alycia Parks - Leylah Annie Fernandez efter tipsternes profit

Vores mest vindende tipstere til denne begivenhed, Wilhelmine (placeret på 1727 plads i samlet profit) forudsiger 2.9 i profit ved at satse 10 på Leylah Annie Fernandez (-345) i et spil på Home Away.

Wilhelmine
Wilhelmine
Rangliste: 1727/1646
Profit: -6608.89
Home Away
-345 for Leylah Annie Fernandez
10/10
Forventet gevinst 2.90

JohnnyBets spiltips til Alycia Parks - Leylah Annie Fernandez efter tipsternes yield

Hvis du stoler mere på yield end profit, giver Wilhelmine (med -7.09% samlet yield) en forudsigelse om at få 2.9 profit ved at satse 10 på Leylah Annie Fernandez (-345) i et spil på Home Away.

Wilhelmine
Wilhelmine
Rangliste: 937/1646
Yield: -7.09%
Home Away
-345 for Leylah Annie Fernandez
10/10
Forventet gevinst 2.90

JohnnyBets spiltips til Alycia Parks - Leylah Annie Fernandez efter tipstere ODI

Disse tipstere ved, hvordan man vælger væddemål med den største værdi! Wilhelmine, med en ODI-parameter på -8449.89 satser 10 til odds -345 på Leylah Annie Fernandez i et spil på Home Away. Det kan give en 2.9 profit.

Wilhelmine
Wilhelmine
Rangliste: 1725/1646
ODI: -8449.89
Home Away
-345 for Leylah Annie Fernandez
10/10
Forventet gevinst 2.90

Bedste AI spiltips til Alycia Parks vs Leylah Annie Fernandez

Hvad forudsiger AI for Alycia Parks vs Leylah Annie Fernandez? AI vurderer, at det mest sandsynlige udfald er et spil på Leylah Annie Fernandez i Home Away-markedet til odds -345, med en indsats på 10 af Wilhelmine.

Home Away
-345 for Leylah Annie Fernandez
10/10
Forventet gevinst 2.90

Se vores tipsteres forudsigelser!

JohnnyBet-fællesskabet har delt deres forudsigelser til den kommende Alycia Parks vs Leylah Annie Fernandez-kamp. Den bedste forudsigelse med 100% af stemmerne er en sejr til Leylah Annie Fernandez (odds -345). En sejr til Alycia Parks (+285) har samlet 0% af stemmerne.

1 0%
2 100%

Alycia Parks vs Leylah Annie Fernandez Spiltips

Tip 1:
Odds -345Leylah Annie Fernandez (Home Away)
Spil med omtanke