30.08.2026 14:45 France Ligue 1 2026/2027

AS Monaco - Olympique Marseille Forudsigelser og Spiltips

AS Monaco mod Olympique Marseille afholdes kl. 14:45 den 30.08.2026.

AS Monaco
AS Monaco
Olympique de Marseille
Olympique Marseille

Hvad kan jeg satse på?

Mest populære typer væddemål:

Home Draw Away
Draw
100%
1 ud af 1 tipstere

JohnnyBets spiltips til AS Monaco - Olympique Marseille efter tipsternes profit

Vores mest vindende tipstere til denne begivenhed, jarix792 (placeret på 840 plads i samlet profit) forudsiger 13.3 i profit ved at satse 5 på Draw (+266) i et spil på Home Draw Away.

jarix792
jarix792
Rangliste: 840/1236
Profit: -31.42
Home Draw Away
+266 for Draw
5/10
Forventet gevinst 13.30

JohnnyBets spiltips til AS Monaco - Olympique Marseille efter tipsternes yield

Hvis du stoler mere på yield end profit, giver jarix792 (med -2.65% samlet yield) en forudsigelse om at få 13.3 profit ved at satse 5 på Draw (+266) i et spil på Home Draw Away.

jarix792
jarix792
Rangliste: 528/1236
Yield: -2.65%
Home Draw Away
+266 for Draw
5/10
Forventet gevinst 13.30

JohnnyBets spiltips til AS Monaco - Olympique Marseille efter tipstere ODI

Disse tipstere ved, hvordan man vælger væddemål med den største værdi! jarix792, med en ODI-parameter på -7.62 satser 5 til odds +266 på Draw i et spil på Home Draw Away. Det kan give en 13.3 profit.

jarix792
jarix792
Rangliste: 1238/1236
ODI: -7.62
Home Draw Away
+266 for Draw
5/10
Forventet gevinst 13.30

Bedste AI spiltips til AS Monaco vs Olympique Marseille

Hvad forudsiger AI for AS Monaco vs Olympique Marseille? AI vurderer, at det mest sandsynlige udfald er et spil på Draw i Home Draw Away-markedet til odds +266, med en indsats på 5 af jarix792.

Home Draw Away
+266 for Draw
5/10
Forventet gevinst 13.30

Se vores tipsteres forudsigelser!

JohnnyBet-fællesskabet har delt deres forudsigelser til den kommende AS Monaco vs Olympique Marseille-kamp. Den bedste forudsigelse med 100% af stemmerne er uafgjort (odds på +266). En sejr til AS Monaco (+146) har samlet 0%. 0% forudsiger en sejr til Olympique Marseille (+144).

1 0%
X 100%
2 0%

AS Monaco vs Olympique Marseille Spiltips

Tip 1:
Odds +266Draw (Home Draw Away)
Spil med omtanke