01.08.2026 10:00 World Friendly Club Matches 2026 (Possible Format Change)

Blackpool FC - Port Vale Forudsigelser og Spiltips

Blackpool FC mod Port Vale afholdes kl. 10:00 den 01.08.2026.

Blackpool FC
Blackpool FC
Port Vale
Port Vale

Hvad kan jeg satse på?

Tjek de seneste Blackpool FC vs Port Vale spilforslag og forudsigelser udvalgt af JohnnyBets tipstere. Et af de mest populære markeder at spille på er "Home Draw Away" og et forventet resultat på "Blackpool FC" til odds -179 fra 1 ud af 1 brugere.

Mest populære typer væddemål:

Home Draw Away
Blackpool FC
100%
1 ud af 1 tipstere

JohnnyBets spiltips til Blackpool FC - Port Vale efter tipsternes profit

Home Draw Away
-179 for Blackpool FC
10/10
Forventet gevinst 5.60

JohnnyBets spiltips til Blackpool FC - Port Vale efter tipsternes yield

Home Draw Away
-179 for Blackpool FC
10/10
Forventet gevinst 5.60

JohnnyBets spiltips til Blackpool FC - Port Vale efter tipstere ODI

Home Draw Away
-179 for Blackpool FC
10/10
Forventet gevinst 5.60

Bedste AI spiltips til Blackpool FC vs Port Vale

Hvad forudsiger AI for Blackpool FC vs Port Vale? AI vurderer, at det mest sandsynlige udfald er et spil på Blackpool FC i Home Draw Away-markedet til odds -179, med en indsats på 10 af CexCox74.

Home Draw Away
-179 for Blackpool FC
10/10
Forventet gevinst 5.60

Se vores tipsteres forudsigelser!

JohnnyBet-fællesskabet har delt deres forudsigelser til den kommende Blackpool FC vs Port Vale-kamp. Den bedste forudsigelse med 100% af stemmerne er en sejr til Blackpool FC (odds på -179). En sejr til Port Vale (+204) har samlet 0% af stemmerne med 0%, der forudsiger uafgjort (+114).

1 100%
X 0%
2 0%

Blackpool FC vs Port Vale Spiltips

Tip 1:
Odds -179Blackpool FC (Home Draw Away)
Spil med omtanke