24.10.2026 10:00 • England • League One 2026/2027

Burton Albion - Leyton Orient Forudsigelser og Spiltips

Burton Albion mod Leyton Orient afholdes kl. 10:00 den 24.10.2026.

Burton Albion
Burton Albion
—
Leyton Orient
Leyton Orient

Hvad kan jeg satse på?

Tjek de seneste Burton Albion vs Leyton Orient spilforslag og forudsigelser udvalgt af JohnnyBets tipstere. Et af de mest populære markeder at spille på er "Home Draw Away" og et forventet resultat på "Leyton Orient" til odds +167 fra 1 ud af 3 brugere.

Mest populære typer væddemål:

Home Draw Away
Leyton Orient
33%
1 ud af 3 tipstere
Correct Score
1:1
100%
1 ud af 1 tipstere

JohnnyBets spiltips til Burton Albion - Leyton Orient efter tipsternes profit

Vores mest vindende tipstere til denne begivenhed, luckydice (placeret på 1657 plads i samlet profit) forudsiger 17.1 i profit ved at satse 10 på Burton Albion (+171) i et spil på Home Draw Away. EROY, på den anden side (placeret på 1811), giver et spiltip på +167 på Leyton Orient (Home Draw Away) ved at satse på 10 for at få en forventet profit på 16.7. Den tredje mest vindende tipster (1981 denne sæson), nori1905 estimerer at få 18.64 i profit ved at satse 8 til odds +233 på Draw i et spil på Home Draw Away.

luckydice
Rangliste: 1657/1966
Profit: -140.2
Home Draw Away
+171 for Burton Albion
10/10
Forventet gevinst 17.10
EROY
EROY
Rangliste: 1811/1966
Profit: -276.78
Home Draw Away
+167 for Leyton Orient
10/10
Forventet gevinst 16.70
nori1905
nori1905
Rangliste: 1981/1966
Profit: -840.7
Home Draw Away
+233 for Draw
8/10
Forventet gevinst 18.64
Grzich76
Grzich76
Rangliste: 1992/1966
Profit: -897.8
Correct Score
+570 for 1:1
6/10
Forventet gevinst 34.20

JohnnyBets spiltips til Burton Albion - Leyton Orient efter tipsternes yield

Hvis du stoler mere på yield end profit, giver EROY (med -2.97% samlet yield) en forudsigelse om at få 16.7 profit ved at satse 10 på Leyton Orient (+167) i et spil på Home Draw Away. Så er der Grzich76 med -3.68% yield. Giver et tip med 6 indsats for 1:1 (+570) i Correct Score. Den estimerede fortjeneste er 34.2. nori1905 (-7.49% yield) valgte +233 på Draw i Home Draw Away. Indsatsen på 8 vil give 18.64 profit, hvis korrekt.

EROY
EROY
Rangliste: 840/1966
Yield: -2.97%
Home Draw Away
+167 for Leyton Orient
10/10
Forventet gevinst 16.70
Grzich76
Grzich76
Rangliste: 900/1966
Yield: -3.68%
Correct Score
+570 for 1:1
6/10
Forventet gevinst 34.20
nori1905
nori1905
Rangliste: 1165/1966
Yield: -7.49%
Home Draw Away
+233 for Draw
8/10
Forventet gevinst 18.64
luckydice
Rangliste: 1392/1966
Yield: -13.59%
Home Draw Away
+171 for Burton Albion
10/10
Forventet gevinst 17.10

JohnnyBets spiltips til Burton Albion - Leyton Orient efter tipstere ODI

Disse tipstere ved, hvordan man vælger væddemål med den største værdi! nori1905, med en ODI-parameter på 182.78 satser 8 til odds +233 på Draw i et spil på Home Draw Away. Det kan give en 18.64 profit. Grzich76 (ODI: 51.07) placerer et spiltip for at få 34.2 profit ved at satse 6 på 1:1 (+570) i et Correct Score bet. Tredjeplads på den samlede rangliste (ODI: 11.83), EROY, valgte Home Draw Away ved at satse 10 på odds +167 på Leyton Orient, med en estimerede profit på 16.7.

nori1905
nori1905
Rangliste: 43/1966
ODI: 182.78
Home Draw Away
+233 for Draw
8/10
Forventet gevinst 18.64
Grzich76
Grzich76
Rangliste: 99/1966
ODI: 51.07
Correct Score
+570 for 1:1
6/10
Forventet gevinst 34.20
EROY
EROY
Rangliste: 222/1966
ODI: 11.83
Home Draw Away
+167 for Leyton Orient
10/10
Forventet gevinst 16.70
luckydice
Rangliste: 1618/1966
ODI: -2.24
Home Draw Away
+171 for Burton Albion
10/10
Forventet gevinst 17.10

Bedste AI spiltips til Burton Albion vs Leyton Orient

Hvad forudsiger AI for Burton Albion vs Leyton Orient? AI vurderer, at det mest sandsynlige udfald er et spil på Burton Albion i Home Draw Away-markedet til odds +171, med en indsats på 10 af luckydice. Et spil på Leyton Orient (+167) i Home Draw Away med en indsats på 10 af EROY er endnu en AI-favorit. Det tredje mest sandsynlige udfald ifølge algoritmen er et spil på Draw i Home Draw Away-markedet, hvor nori1905 satser 8 til odds +233.

Home Draw Away
+171 for Burton Albion
10/10
Forventet gevinst 17.10
Home Draw Away
+167 for Leyton Orient
10/10
Forventet gevinst 16.70
Home Draw Away
+233 for Draw
8/10
Forventet gevinst 18.64
Correct Score
+570 for 1:1
6/10
Forventet gevinst 34.20

Se vores tipsteres forudsigelser!

JohnnyBet-fællesskabet har delt deres forudsigelser til den kommende Burton Albion vs Leyton Orient-kamp. Den bedste forudsigelse med 33% af stemmerne er en sejr til Leyton Orient (odds på +167). En sejr til Burton Albion (+171) har samlet 33% af stemmerne, mens 33% forudsiger uafgjort (+233).

1 33%
X 33%
2 33%
Forudsigelse:
Odds +570 på Burton Albion 1:1 Leyton Orient

Burton Albion vs Leyton Orient Spiltips

Tip 1:
Odds +171 på Burton Albion (Home Draw Away)
Spil med omtanke