24.10.2026 17:00 • World • Boxing Matches 2026/2027

Dalton Smith - Alberto Puello Calderon Forudsigelser og Spiltips

Dalton Smith mod Alberto Puello Calderon afholdes kl. 17:00 den 24.10.2026.

Dalton Smith
—
Alberto Puello Calderon

Hvad kan jeg satse på?

Tjek de seneste Dalton Smith vs Alberto Puello Calderon spilforslag og forudsigelser udvalgt af JohnnyBets tipstere. Et af de mest populære markeder at spille på er "Winner in Rounds 11 - 12" og et forventet resultat på "Alberto Puello Calderon" til odds +1520 fra 1 ud af 1 brugere.

Mest populære typer væddemål:

Winner in Rounds 11 - 12
Alberto Puello Calderon
100%
1 ud af 1 tipstere

JohnnyBets spiltips til Dalton Smith - Alberto Puello Calderon efter tipsternes profit

Vores mest vindende tipstere til denne begivenhed, anvega (placeret på 1985 plads i samlet profit) forudsiger 60.8 i profit ved at satse 4 på Alberto Puello Calderon (+1520) i et spil på Winner in Rounds 11 - 12.

anvega
anvega
Rangliste: 1985/1959
Profit: -926.28
Winner in Rounds 11 - 12
+1520 for Alberto Puello Calderon
4/10
Forventet gevinst 60.80

JohnnyBets spiltips til Dalton Smith - Alberto Puello Calderon efter tipsternes yield

Hvis du stoler mere på yield end profit, giver anvega (med -6.84% samlet yield) en forudsigelse om at få 60.8 profit ved at satse 4 på Alberto Puello Calderon (+1520) i et spil på Winner in Rounds 11 - 12.

anvega
anvega
Rangliste: 1124/1959
Yield: -6.84%
Winner in Rounds 11 - 12
+1520 for Alberto Puello Calderon
4/10
Forventet gevinst 60.80

JohnnyBets spiltips til Dalton Smith - Alberto Puello Calderon efter tipstere ODI

Disse tipstere ved, hvordan man vælger væddemål med den største værdi! anvega, med en ODI-parameter på -203.39 satser 4 til odds +1520 på Alberto Puello Calderon i et spil på Winner in Rounds 11 - 12. Det kan give en 60.8 profit.

anvega
anvega
Rangliste: 2013/1959
ODI: -203.39
Winner in Rounds 11 - 12
+1520 for Alberto Puello Calderon
4/10
Forventet gevinst 60.80

Bedste AI spiltips til Dalton Smith vs Alberto Puello Calderon

Hvad forudsiger AI for Dalton Smith vs Alberto Puello Calderon? AI vurderer, at det mest sandsynlige udfald er et spil på Alberto Puello Calderon i Winner in Rounds 11 - 12-markedet til odds +1520, med en indsats på 4 af anvega.

Winner in Rounds 11 - 12
+1520 for Alberto Puello Calderon
4/10
Forventet gevinst 60.80

Dalton Smith vs Alberto Puello Calderon Spiltips

Tip 1:
Odds +1520 på Alberto Puello Calderon (Winner in Rounds 11 - 12)
Spil med omtanke