24.10.2026 22:00 • United States • NHL Stanley Cup 2026/2027

Calgary Flames - Detroit Red Wings Forudsigelser og Spiltips

Calgary Flames mod Detroit Red Wings afholdes kl. 22:00 den 24.10.2026.

Calgary Flames
Calgary Flames
—
Detroit Red Wings
Detroit Red Wings

Hvad kan jeg satse på?

Tjek de seneste Calgary Flames vs Detroit Red Wings spilforslag og forudsigelser udvalgt af JohnnyBets tipstere. Et af de mest populære markeder at spille på er "Draw No Bet" og et forventet resultat på "Calgary Flames" til odds +120 fra 1 ud af 1 brugere.

Mest populære typer væddemål:

Draw No Bet
Calgary Flames
100%
1 ud af 1 tipstere

JohnnyBets spiltips til Calgary Flames - Detroit Red Wings efter tipsternes profit

Vores mest vindende tipstere til denne begivenhed, savic (placeret på 95 plads i samlet profit) forudsiger 12.0 i profit ved at satse 10 på Calgary Flames (+120) i et spil på Draw No Bet.

savic
savic
Rangliste: 95/1969
Profit: 72.23
Draw No Bet
+120 for Calgary Flames
10/10
Forventet gevinst 12.00

JohnnyBets spiltips til Calgary Flames - Detroit Red Wings efter tipsternes yield

Hvis du stoler mere på yield end profit, giver savic (med 0.34% samlet yield) en forudsigelse om at få 12.0 profit ved at satse 10 på Calgary Flames (+120) i et spil på Draw No Bet.

savic
savic
Rangliste: 624/1969
Yield: 0.34%
Draw No Bet
+120 for Calgary Flames
10/10
Forventet gevinst 12.00

JohnnyBets spiltips til Calgary Flames - Detroit Red Wings efter tipstere ODI

Disse tipstere ved, hvordan man vælger væddemål med den største værdi! savic, med en ODI-parameter på 207.93 satser 10 til odds +120 på Calgary Flames i et spil på Draw No Bet. Det kan give en 12.0 profit.

savic
savic
Rangliste: 39/1969
ODI: 207.93
Draw No Bet
+120 for Calgary Flames
10/10
Forventet gevinst 12.00

Bedste AI spiltips til Calgary Flames vs Detroit Red Wings

Hvad forudsiger AI for Calgary Flames vs Detroit Red Wings? AI vurderer, at det mest sandsynlige udfald er et spil på Calgary Flames i Draw No Bet-markedet til odds +120, med en indsats på 10 af savic.

Draw No Bet
+120 for Calgary Flames
10/10
Forventet gevinst 12.00

Calgary Flames vs Detroit Red Wings Spiltips

Tip 1:
Odds +120 på Calgary Flames (Draw No Bet)
Spil med omtanke