01.08.2026 16:00 North and Central America CONCACAF Championship U20 2026

Canada U20 - Jamaica U20 Forudsigelser og Spiltips

Canada U20 mod Jamaica U20 afholdes kl. 16:00 den 01.08.2026.

Canada
Canada U20
Jamaica
Jamaica U20

Hvad kan jeg satse på?

Tjek de seneste Canada U20 vs Jamaica U20 spilforslag og forudsigelser udvalgt af JohnnyBets tipstere. Et af de mest populære markeder at spille på er "Home Draw Away" og et forventet resultat på "Canada U20" til odds -2500 fra 1 ud af 1 brugere.

Mest populære typer væddemål:

Home Draw Away
Canada U20
100%
1 ud af 1 tipstere

JohnnyBets spiltips til Canada U20 - Jamaica U20 efter tipsternes profit

Vores mest vindende tipstere til denne begivenhed, abreujg78 (placeret på 1 plads i samlet profit) forudsiger 0.4 i profit ved at satse 10 på Canada U20 (-2500) i et spil på Home Draw Away.

abreujg78
abreujg78
Rangliste: 1/353
Profit: 0.0
Home Draw Away
-2500 for Canada U20
10/10
Forventet gevinst 0.40

JohnnyBets spiltips til Canada U20 - Jamaica U20 efter tipsternes yield

Hvis du stoler mere på yield end profit, giver abreujg78 (med 0.0% samlet yield) en forudsigelse om at få 0.4 profit ved at satse 10 på Canada U20 (-2500) i et spil på Home Draw Away.

abreujg78
abreujg78
Rangliste: 1/353
Yield: 0.0%
Home Draw Away
-2500 for Canada U20
10/10
Forventet gevinst 0.40

JohnnyBets spiltips til Canada U20 - Jamaica U20 efter tipstere ODI

Disse tipstere ved, hvordan man vælger væddemål med den største værdi! abreujg78, med en ODI-parameter på 0.0 satser 10 til odds -2500 på Canada U20 i et spil på Home Draw Away. Det kan give en 0.4 profit.

abreujg78
abreujg78
Rangliste: 1/353
ODI: 0.0
Home Draw Away
-2500 for Canada U20
10/10
Forventet gevinst 0.40

Bedste AI spiltips til Canada U20 vs Jamaica U20

Hvad forudsiger AI for Canada U20 vs Jamaica U20? AI vurderer, at det mest sandsynlige udfald er et spil på Canada U20 i Home Draw Away-markedet til odds -2500, med en indsats på 10 af abreujg78.

Home Draw Away
-2500 for Canada U20
10/10
Forventet gevinst 0.40

Se vores tipsteres forudsigelser!

JohnnyBet-fællesskabet har delt deres forudsigelser til den kommende Canada U20 vs Jamaica U20-kamp. Den bedste forudsigelse med 100% af stemmerne er en sejr til Canada U20 (odds på -2500). En sejr til Jamaica U20 (+257) har samlet 0% af stemmerne med 0%, der forudsiger uafgjort (+257).

1 100%
X 0%
2 0%

Canada U20 vs Jamaica U20 Spiltips

Tip 1:
Odds -2500Canada U20 (Home Draw Away)
Spil med omtanke