30.08.2026 19:20 United States MLB 2026

Chicago Cubs - Cincinnati Reds Forudsigelser og Spiltips

Chicago Cubs mod Cincinnati Reds afholdes kl. 19:20 den 30.08.2026.

Chicago Cubs
Chicago Cubs
Cincinnati Reds
Cincinnati Reds

Hvad kan jeg satse på?

Tjek de seneste Chicago Cubs vs Cincinnati Reds spilforslag og forudsigelser udvalgt af JohnnyBets tipstere. Et af de mest populære markeder at spille på er "Home Away" og et forventet resultat på "Chicago Cubs" til odds -141 fra 2 ud af 2 brugere.

Mest populære typer væddemål:

Home Away
Chicago Cubs
100%
2 ud af 2 tipstere
Over/Under 8.5
Over
100%
1 ud af 1 tipstere

JohnnyBets spiltips til Chicago Cubs - Cincinnati Reds efter tipsternes profit

Vores mest vindende tipstere til denne begivenhed, Emily1205 (placeret på 1419 plads i samlet profit) forudsiger 7.1 i profit ved at satse 10 på Chicago Cubs (-141) i et spil på Home Away. faro2013, på den anden side (placeret på 1497), giver et spiltip på -141 på Chicago Cubs (Home Away) ved at satse på 10 for at få en forventet profit på 7.1.

Emily1205
Emily1205
Rangliste: 1419/1339
Profit: -409.94
Home Away
-141 for Chicago Cubs
10/10
Forventet gevinst 7.10
faro2013
faro2013
Rangliste: 1497/1339
Profit: -2019.91
Home Away
-141 for Chicago Cubs
10/10
Forventet gevinst 7.10
faro2013
faro2013
Rangliste: 1497/1339
Profit: -2019.91
Over/Under 8.5
-120 for Over
10/10
Forventet gevinst 8.30

JohnnyBets spiltips til Chicago Cubs - Cincinnati Reds efter tipsternes yield

Hvis du stoler mere på yield end profit, giver faro2013 (med -3.5% samlet yield) en forudsigelse om at få 7.1 profit ved at satse 10 på Chicago Cubs (-141) i et spil på Home Away. Så er der Emily1205 med -7.85% yield. Giver et tip med 10 indsats for Chicago Cubs (-141) i Home Away. Den estimerede fortjeneste er 7.1.

faro2013
faro2013
Rangliste: 636/1339
Yield: -3.5%
Home Away
-141 for Chicago Cubs
10/10
Forventet gevinst 7.10
faro2013
faro2013
Rangliste: 636/1339
Yield: -3.5%
Over/Under 8.5
-120 for Over
10/10
Forventet gevinst 8.30
Emily1205
Emily1205
Rangliste: 825/1339
Yield: -7.85%
Home Away
-141 for Chicago Cubs
10/10
Forventet gevinst 7.10

JohnnyBets spiltips til Chicago Cubs - Cincinnati Reds efter tipstere ODI

Disse tipstere ved, hvordan man vælger væddemål med den største værdi! Emily1205, med en ODI-parameter på -0.99 satser 10 til odds -141 på Chicago Cubs i et spil på Home Away. Det kan give en 7.1 profit. faro2013 (ODI: -1801.05) placerer et spiltip for at få 7.1 profit ved at satse 10 på Chicago Cubs (-141) i et Home Away bet.

Emily1205
Emily1205
Rangliste: 1105/1339
ODI: -0.99
Home Away
-141 for Chicago Cubs
10/10
Forventet gevinst 7.10
faro2013
faro2013
Rangliste: 1495/1339
ODI: -1801.05
Home Away
-141 for Chicago Cubs
10/10
Forventet gevinst 7.10
faro2013
faro2013
Rangliste: 1495/1339
ODI: -1801.05
Over/Under 8.5
-120 for Over
10/10
Forventet gevinst 8.30

Bedste AI spiltips til Chicago Cubs vs Cincinnati Reds

Hvad forudsiger AI for Chicago Cubs vs Cincinnati Reds? AI vurderer, at det mest sandsynlige udfald er et spil på Chicago Cubs i Home Away-markedet til odds -141, med en indsats på 10 af Emily1205. Et spil på Chicago Cubs (-141) i Home Away med en indsats på 10 af faro2013 er endnu en AI-favorit.

Home Away
-141 for Chicago Cubs
10/10
Forventet gevinst 7.10
Home Away
-141 for Chicago Cubs
10/10
Forventet gevinst 7.10
Over/Under 8.5
-120 for Over
10/10
Forventet gevinst 8.30

Se vores tipsteres forudsigelser!

JohnnyBet-fællesskabet har delt deres forudsigelser til den kommende Chicago Cubs vs Cincinnati Reds-kamp. Den bedste forudsigelse med 100% af stemmerne er en sejr til Chicago Cubs (odds -141). Mens en sejr til Cincinnati Reds (+118) har samlet 0% af stemmerne.

1 100%
2 0%

Chicago Cubs vs Cincinnati Reds Spiltips

Tip 1:
Odds -141Chicago Cubs (Home Away)
Tip 2:
Odds -120Over (Over/Under 8.5)
Spil med omtanke