27.09.2026 08:20 • Portugal • ATP Challenger Porto 2, 2026

Christian Langmo - Eliakim Coulibaly Forudsigelser og Spiltips

Christian Langmo mod Eliakim Coulibaly afholdes kl. 08:20 den 27.09.2026.

Christian Langmo
—
Eliakim Coulibaly

Hvad kan jeg satse på?

Tjek de seneste Christian Langmo vs Eliakim Coulibaly spilforslag og forudsigelser udvalgt af JohnnyBets tipstere. Et af de mest populære markeder at spille på er "Home Away" og et forventet resultat på "Christian Langmo" til odds +127 fra 1 ud af 1 brugere.

Mest populære typer væddemål:

Home Away
Christian Langmo
100%
1 ud af 1 tipstere

JohnnyBets spiltips til Christian Langmo - Eliakim Coulibaly efter tipsternes profit

Vores mest vindende tipstere til denne begivenhed, abreujg78 (placeret på 1805 plads i samlet profit) forudsiger 12.7 i profit ved at satse 10 på Christian Langmo (+127) i et spil på Home Away.

abreujg78
abreujg78
Rangliste: 1805/1683
Profit: -27902.1
Home Away
+127 for Christian Langmo
10/10
Forventet gevinst 12.70

JohnnyBets spiltips til Christian Langmo - Eliakim Coulibaly efter tipsternes yield

Hvis du stoler mere på yield end profit, giver abreujg78 (med -18.55% samlet yield) en forudsigelse om at få 12.7 profit ved at satse 10 på Christian Langmo (+127) i et spil på Home Away.

abreujg78
abreujg78
Rangliste: 1306/1683
Yield: -18.55%
Home Away
+127 for Christian Langmo
10/10
Forventet gevinst 12.70

JohnnyBets spiltips til Christian Langmo - Eliakim Coulibaly efter tipstere ODI

Disse tipstere ved, hvordan man vælger væddemål med den største værdi! abreujg78, med en ODI-parameter på -32174.9 satser 10 til odds +127 på Christian Langmo i et spil på Home Away. Det kan give en 12.7 profit.

abreujg78
abreujg78
Rangliste: 1803/1683
ODI: -32174.9
Home Away
+127 for Christian Langmo
10/10
Forventet gevinst 12.70

Bedste AI spiltips til Christian Langmo vs Eliakim Coulibaly

Hvad forudsiger AI for Christian Langmo vs Eliakim Coulibaly? AI vurderer, at det mest sandsynlige udfald er et spil på Christian Langmo i Home Away-markedet til odds +127, med en indsats på 10 af abreujg78.

Home Away
+127 for Christian Langmo
10/10
Forventet gevinst 12.70

Se vores tipsteres forudsigelser!

JohnnyBet-fællesskabet har delt deres forudsigelser til den kommende Christian Langmo vs Eliakim Coulibaly-kamp. Den bedste forudsigelse med 100% af stemmerne er en sejr til Christian Langmo (odds +127). Mens en sejr til Eliakim Coulibaly (-222) har samlet 0% af stemmerne.

1 100%
2 0%

Christian Langmo vs Eliakim Coulibaly Spiltips

Tip 1:
Odds +127 på Christian Langmo (Home Away)
Spil med omtanke