27.09.2026 01:00 • Hong Kong • 2nd Division 2026/2027

Sun Hei SC - Wing Yee Ft Forudsigelser og Spiltips

Sun Hei SC mod Wing Yee Ft afholdes kl. 01:00 den 27.09.2026.

Sun Hei SC
—
Wing Yee Ft
Wing Yee Ft

Hvad kan jeg satse på?

Mest populære typer væddemål:

Home Draw Away
Draw
100%
1 ud af 1 tipstere

JohnnyBets spiltips til Sun Hei SC - Wing Yee Ft efter tipsternes profit

Vores mest vindende tipstere til denne begivenhed, abreujg78 (placeret på 1805 plads i samlet profit) forudsiger 19.0 i profit ved at satse 10 på Draw (+190) i et spil på Home Draw Away.

abreujg78
abreujg78
Rangliste: 1805/1683
Profit: -27902.1
Home Draw Away
+190 for Draw
10/10
Forventet gevinst 19.00

JohnnyBets spiltips til Sun Hei SC - Wing Yee Ft efter tipsternes yield

Hvis du stoler mere på yield end profit, giver abreujg78 (med -18.55% samlet yield) en forudsigelse om at få 19.0 profit ved at satse 10 på Draw (+190) i et spil på Home Draw Away.

abreujg78
abreujg78
Rangliste: 1306/1683
Yield: -18.55%
Home Draw Away
+190 for Draw
10/10
Forventet gevinst 19.00

JohnnyBets spiltips til Sun Hei SC - Wing Yee Ft efter tipstere ODI

Disse tipstere ved, hvordan man vælger væddemål med den største værdi! abreujg78, med en ODI-parameter på -32174.9 satser 10 til odds +190 på Draw i et spil på Home Draw Away. Det kan give en 19.0 profit.

abreujg78
abreujg78
Rangliste: 1803/1683
ODI: -32174.9
Home Draw Away
+190 for Draw
10/10
Forventet gevinst 19.00

Bedste AI spiltips til Sun Hei SC vs Wing Yee Ft

Hvad forudsiger AI for Sun Hei SC vs Wing Yee Ft? AI vurderer, at det mest sandsynlige udfald er et spil på Draw i Home Draw Away-markedet til odds +190, med en indsats på 10 af abreujg78.

Home Draw Away
+190 for Draw
10/10
Forventet gevinst 19.00

Se vores tipsteres forudsigelser!

JohnnyBet-fællesskabet har delt deres forudsigelser til den kommende Sun Hei SC vs Wing Yee Ft-kamp. Den bedste forudsigelse med 100% af stemmerne er uafgjort (odds på +190). En sejr til Sun Hei SC (+131) har samlet 0%. 0% forudsiger en sejr til Wing Yee Ft (+125).

1 0%
X 100%
2 0%

Sun Hei SC vs Wing Yee Ft Spiltips

Tip 1:
Odds +190 på Draw (Home Draw Away)
Spil med omtanke