23.10.2026 12:30 • Austria • 2. Liga 2026/2027

First Vienna Fernwärme FC - Floridsdorfer AC Forudsigelser og Spiltips

First Vienna Fernwärme FC mod Floridsdorfer AC afholdes kl. 12:30 den 23.10.2026.

First Vienna Fernwärme FC 1894
First Vienna Fernwärme FC
—
Floridsdorfer AC
Floridsdorfer AC

Hvad kan jeg satse på?

Tjek de seneste First Vienna Fernwärme FC vs Floridsdorfer AC spilforslag og forudsigelser udvalgt af JohnnyBets tipstere. Et af de mest populære markeder at spille på er "Home Draw Away" og et forventet resultat på "First Vienna Fernwärme FC" til odds -156 fra 2 ud af 2 brugere.

Mest populære typer væddemål:

Home Draw Away
First Vienna Fernwärme FC
100%
2 ud af 2 tipstere

JohnnyBets spiltips til First Vienna Fernwärme FC - Floridsdorfer AC efter tipsternes profit

Vores mest vindende tipstere til denne begivenhed, Nionio (placeret på 40 plads i samlet profit) forudsiger 6.6 i profit ved at satse 10 på First Vienna Fernwärme FC (-152) i et spil på Home Draw Away. supcio, på den anden side (placeret på 2040), giver et spiltip på -156 på First Vienna Fernwärme FC (Home Draw Away) ved at satse på 10 for at få en forventet profit på 6.4.

Nionio
Nionio
Rangliste: 40/1956
Profit: 149.56
Home Draw Away
-152 for First Vienna Fernwärme FC
10/10
Forventet gevinst 6.60
supcio
supcio
Rangliste: 2040/1956
Profit: -3445.01
Home Draw Away
-156 for First Vienna Fernwärme FC
10/10
Forventet gevinst 6.40

JohnnyBets spiltips til First Vienna Fernwärme FC - Floridsdorfer AC efter tipsternes yield

Hvis du stoler mere på yield end profit, giver Nionio (med 3.2% samlet yield) en forudsigelse om at få 6.6 profit ved at satse 10 på First Vienna Fernwärme FC (-152) i et spil på Home Draw Away. Så er der supcio med -8.7% yield. Giver et tip med 10 indsats for First Vienna Fernwärme FC (-156) i Home Draw Away. Den estimerede fortjeneste er 6.4.

Nionio
Nionio
Rangliste: 499/1956
Yield: 3.2%
Home Draw Away
-152 for First Vienna Fernwärme FC
10/10
Forventet gevinst 6.60
supcio
supcio
Rangliste: 1209/1956
Yield: -8.7%
Home Draw Away
-156 for First Vienna Fernwärme FC
10/10
Forventet gevinst 6.40

JohnnyBets spiltips til First Vienna Fernwärme FC - Floridsdorfer AC efter tipstere ODI

Disse tipstere ved, hvordan man vælger væddemål med den største værdi! Nionio, med en ODI-parameter på -14.42 satser 10 til odds -152 på First Vienna Fernwärme FC i et spil på Home Draw Away. Det kan give en 6.6 profit. supcio (ODI: -1836.7) placerer et spiltip for at få 6.4 profit ved at satse 10 på First Vienna Fernwärme FC (-156) i et Home Draw Away bet.

Nionio
Nionio
Rangliste: 1835/1956
ODI: -14.42
Home Draw Away
-152 for First Vienna Fernwärme FC
10/10
Forventet gevinst 6.60
supcio
supcio
Rangliste: 2035/1956
ODI: -1836.7
Home Draw Away
-156 for First Vienna Fernwärme FC
10/10
Forventet gevinst 6.40

Bedste AI spiltips til First Vienna Fernwärme FC vs Floridsdorfer AC

Hvad forudsiger AI for First Vienna Fernwärme FC vs Floridsdorfer AC? AI vurderer, at det mest sandsynlige udfald er et spil på First Vienna Fernwärme FC i Home Draw Away-markedet til odds -152, med en indsats på 10 af Nionio. Et spil på First Vienna Fernwärme FC (-156) i Home Draw Away med en indsats på 10 af supcio er endnu en AI-favorit.

Home Draw Away
-152 for First Vienna Fernwärme FC
10/10
Forventet gevinst 6.60
Home Draw Away
-156 for First Vienna Fernwärme FC
10/10
Forventet gevinst 6.40

Se vores tipsteres forudsigelser!

JohnnyBet-fællesskabet har delt deres forudsigelser til den kommende First Vienna Fernwärme FC vs Floridsdorfer AC-kamp. Den bedste forudsigelse med 100% af stemmerne er en sejr til First Vienna Fernwärme FC (odds på -156). En sejr til Floridsdorfer AC (+399) har samlet 0% af stemmerne med 0%, der forudsiger uafgjort (+285).

1 100%
X 0%
2 0%

First Vienna Fernwärme FC vs Floridsdorfer AC Spiltips

Tip 1:
Odds -152 på First Vienna Fernwärme FC (Home Draw Away)
Spil med omtanke