01.07.2026 10:10 United States ATP Challenger Cary 2026

Daniil Glinka - Edward Winter Forudsigelser og Spiltips

Daniil Glinka mod Edward Winter afholdes kl. 10:10 den 01.07.2026.

Daniil Glinka
Edward Winter

Hvad kan jeg satse på?

Tjek de seneste Daniil Glinka vs Edward Winter spilforslag og forudsigelser udvalgt af JohnnyBets tipstere. Et af de mest populære markeder at spille på er "Home Away" og et forventet resultat på "Edward Winter" til odds +190 fra 1 ud af 1 brugere.

Mest populære typer væddemål:

Home Away
Edward Winter
100%
1 ud af 1 tipstere

JohnnyBets spiltips til Daniil Glinka - Edward Winter efter tipsternes profit

Vores mest vindende tipstere til denne begivenhed, Anakin Skywalker (placeret på 5 plads i samlet profit) forudsiger 19.0 i profit ved at satse 10 på Edward Winter (+190) i et spil på Home Away.

Anakin Skywalker
Anakin Skywalker
Rangliste: 5/1788
Profit: 254.83
Home Away
+190 for Edward Winter
10/10
Forventet gevinst 19.00

JohnnyBets spiltips til Daniil Glinka - Edward Winter efter tipsternes yield

Hvis du stoler mere på yield end profit, giver Anakin Skywalker (med 10.74% samlet yield) en forudsigelse om at få 19.0 profit ved at satse 10 på Edward Winter (+190) i et spil på Home Away.

Anakin Skywalker
Anakin Skywalker
Rangliste: 409/1788
Yield: 10.74%
Home Away
+190 for Edward Winter
10/10
Forventet gevinst 19.00

JohnnyBets spiltips til Daniil Glinka - Edward Winter efter tipstere ODI

Disse tipstere ved, hvordan man vælger væddemål med den største værdi! Anakin Skywalker, med en ODI-parameter på -2.31 satser 10 til odds +190 på Edward Winter i et spil på Home Away. Det kan give en 19.0 profit.

Anakin Skywalker
Anakin Skywalker
Rangliste: 1644/1788
ODI: -2.31
Home Away
+190 for Edward Winter
10/10
Forventet gevinst 19.00

Bedste AI spiltips til Daniil Glinka vs Edward Winter

Hvad forudsiger AI for Daniil Glinka vs Edward Winter? AI vurderer, at det mest sandsynlige udfald er et spil på Edward Winter i Home Away-markedet til odds +190, med en indsats på 10 af Anakin Skywalker.

Home Away
+190 for Edward Winter
10/10
Forventet gevinst 19.00

Se vores tipsteres forudsigelser!

JohnnyBet-fællesskabet har delt deres forudsigelser til den kommende Daniil Glinka vs Edward Winter-kamp. Den bedste forudsigelse med 100% af stemmerne er en sejr til Edward Winter (odds +190). En sejr til Daniil Glinka (-227) har samlet 0% af stemmerne.

1 0%
2 100%

Daniil Glinka vs Edward Winter Spiltips

Tip 1:
Odds +190Edward Winter (Home Away)
Spil med omtanke