27.09.2026 11:00 • Italy • Serie A 2026/2027

Derthona Basket Tortona - Tezenis Scaligera Verona Forudsigelser og Spiltips

Derthona Basket Tortona mod Tezenis Scaligera Verona afholdes kl. 11:00 den 27.09.2026.

Derthona Basket Tortona
—
Tezenis Scaligera Verona

Hvad kan jeg satse på?

Tjek de seneste Derthona Basket Tortona vs Tezenis Scaligera Verona spilforslag og forudsigelser udvalgt af JohnnyBets tipstere. Et af de mest populære markeder at spille på er "Home Away" og et forventet resultat på "Tezenis Scaligera Verona" til odds +361 fra 2 ud af 2 brugere.

Mest populære typer væddemål:

Home Away
Tezenis Scaligera Verona
100%
2 ud af 2 tipstere

JohnnyBets spiltips til Derthona Basket Tortona - Tezenis Scaligera Verona efter tipsternes profit

Vores mest vindende tipstere til denne begivenhed, GamblingSport19 (placeret på 1778 plads i samlet profit) forudsiger 28.88 i profit ved at satse 8 på Tezenis Scaligera Verona (+361) i et spil på Home Away. abreujg78, på den anden side (placeret på 1805), giver et spiltip på +352 på Tezenis Scaligera Verona (Home Away) ved at satse på 8 for at få en forventet profit på 28.16.

GamblingSport19
GamblingSport19
Rangliste: 1778/1683
Profit: -2308.74
Home Away
+361 for Tezenis Scaligera Verona
8/10
Forventet gevinst 28.88
abreujg78
abreujg78
Rangliste: 1805/1683
Profit: -27902.1
Home Away
+352 for Tezenis Scaligera Verona
8/10
Forventet gevinst 28.16

JohnnyBets spiltips til Derthona Basket Tortona - Tezenis Scaligera Verona efter tipsternes yield

Hvis du stoler mere på yield end profit, giver GamblingSport19 (med -11.0% samlet yield) en forudsigelse om at få 28.88 profit ved at satse 8 på Tezenis Scaligera Verona (+361) i et spil på Home Away. Så er der abreujg78 med -18.55% yield. Giver et tip med 8 indsats for Tezenis Scaligera Verona (+352) i Home Away. Den estimerede fortjeneste er 28.16.

GamblingSport19
GamblingSport19
Rangliste: 1116/1683
Yield: -11.0%
Home Away
+361 for Tezenis Scaligera Verona
8/10
Forventet gevinst 28.88
abreujg78
abreujg78
Rangliste: 1306/1683
Yield: -18.55%
Home Away
+352 for Tezenis Scaligera Verona
8/10
Forventet gevinst 28.16

JohnnyBets spiltips til Derthona Basket Tortona - Tezenis Scaligera Verona efter tipstere ODI

Disse tipstere ved, hvordan man vælger væddemål med den største værdi! GamblingSport19, med en ODI-parameter på -7420.64 satser 8 til odds +361 på Tezenis Scaligera Verona i et spil på Home Away. Det kan give en 28.88 profit. abreujg78 (ODI: -32174.9) placerer et spiltip for at få 28.16 profit ved at satse 8 på Tezenis Scaligera Verona (+352) i et Home Away bet.

GamblingSport19
GamblingSport19
Rangliste: 1787/1683
ODI: -7420.64
Home Away
+361 for Tezenis Scaligera Verona
8/10
Forventet gevinst 28.88
abreujg78
abreujg78
Rangliste: 1803/1683
ODI: -32174.9
Home Away
+352 for Tezenis Scaligera Verona
8/10
Forventet gevinst 28.16

Bedste AI spiltips til Derthona Basket Tortona vs Tezenis Scaligera Verona

Hvad forudsiger AI for Derthona Basket Tortona vs Tezenis Scaligera Verona? AI vurderer, at det mest sandsynlige udfald er et spil på Tezenis Scaligera Verona i Home Away-markedet til odds +361, med en indsats på 8 af GamblingSport19. Et spil på Tezenis Scaligera Verona (+352) i Home Away med en indsats på 8 af abreujg78 er endnu en AI-favorit.

Home Away
+361 for Tezenis Scaligera Verona
8/10
Forventet gevinst 28.88
Home Away
+352 for Tezenis Scaligera Verona
8/10
Forventet gevinst 28.16

Se vores tipsteres forudsigelser!

JohnnyBet-fællesskabet har delt deres forudsigelser til den kommende Derthona Basket Tortona vs Tezenis Scaligera Verona-kamp. Den bedste forudsigelse med 100% af stemmerne er en sejr til Tezenis Scaligera Verona (odds +361). En sejr til Derthona Basket Tortona (-476) har samlet 0% af stemmerne.

1 0%
2 100%

Derthona Basket Tortona vs Tezenis Scaligera Verona Spiltips

Tip 1:
Odds +361 på Tezenis Scaligera Verona (Home Away)
Spil med omtanke