24.09.2026 05:00 Italy ITF W35 Santa Margherita Di Pula 2026

Galatea Ferro - Camilla Gennaro Forudsigelser og Spiltips

Galatea Ferro mod Camilla Gennaro afholdes kl. 05:00 den 24.09.2026.

Galatea Ferro
Camilla Gennaro

Hvad kan jeg satse på?

Tjek de seneste Galatea Ferro vs Camilla Gennaro spilforslag og forudsigelser udvalgt af JohnnyBets tipstere. Et af de mest populære markeder at spille på er "Home Away" og et forventet resultat på "Camilla Gennaro" til odds -1429 fra 1 ud af 1 brugere.

Mest populære typer væddemål:

Home Away
Camilla Gennaro
100%
1 ud af 1 tipstere

JohnnyBets spiltips til Galatea Ferro - Camilla Gennaro efter tipsternes profit

Vores mest vindende tipstere til denne begivenhed, abreujg78 (placeret på 1751 plads i samlet profit) forudsiger 0.7 i profit ved at satse 10 på Camilla Gennaro (-1429) i et spil på Home Away.

abreujg78
abreujg78
Rangliste: 1751/1654
Profit: -26477.2
Home Away
-1429 for Camilla Gennaro
10/10
Forventet gevinst 0.70

JohnnyBets spiltips til Galatea Ferro - Camilla Gennaro efter tipsternes yield

Hvis du stoler mere på yield end profit, giver abreujg78 (med -19.19% samlet yield) en forudsigelse om at få 0.7 profit ved at satse 10 på Camilla Gennaro (-1429) i et spil på Home Away.

abreujg78
abreujg78
Rangliste: 1280/1654
Yield: -19.19%
Home Away
-1429 for Camilla Gennaro
10/10
Forventet gevinst 0.70

JohnnyBets spiltips til Galatea Ferro - Camilla Gennaro efter tipstere ODI

Disse tipstere ved, hvordan man vælger væddemål med den største værdi! abreujg78, med en ODI-parameter på -29039.0 satser 10 til odds -1429 på Camilla Gennaro i et spil på Home Away. Det kan give en 0.7 profit.

abreujg78
abreujg78
Rangliste: 1748/1654
ODI: -29039.0
Home Away
-1429 for Camilla Gennaro
10/10
Forventet gevinst 0.70

Bedste AI spiltips til Galatea Ferro vs Camilla Gennaro

Hvad forudsiger AI for Galatea Ferro vs Camilla Gennaro? AI vurderer, at det mest sandsynlige udfald er et spil på Camilla Gennaro i Home Away-markedet til odds -1429, med en indsats på 10 af abreujg78.

Home Away
-1429 for Camilla Gennaro
10/10
Forventet gevinst 0.70

Se vores tipsteres forudsigelser!

JohnnyBet-fællesskabet har delt deres forudsigelser til den kommende Galatea Ferro vs Camilla Gennaro-kamp. Den bedste forudsigelse med 100% af stemmerne er en sejr til Camilla Gennaro (odds -1429). En sejr til Galatea Ferro har samlet 0% af stemmerne.

1 0%
2 100%

Galatea Ferro vs Camilla Gennaro Spiltips

Tip 1:
Odds -1429Camilla Gennaro (Home Away)
Spil med omtanke