04.07.2026 19:10 United States MLB 2026

Houston Astros - Tampa Bay Rays Forudsigelser og Spiltips

Houston Astros mod Tampa Bay Rays afholdes kl. 19:10 den 04.07.2026.

Houston Astros
Houston Astros
Tampa Bay Rays

Hvad kan jeg satse på?

Tjek de seneste Houston Astros vs Tampa Bay Rays spilforslag og forudsigelser udvalgt af JohnnyBets tipstere. Et af de mest populære markeder at spille på er "Asian Handicap (-1.5)" og et forventet resultat på "Houston Astros (-1.5), money back on draw" til odds +195 fra 1 ud af 1 brugere.

Mest populære typer væddemål:

Asian Handicap (-1.5)
Houston Astros (-1.5), money back on draw
100%
1 ud af 1 tipstere

JohnnyBets spiltips til Houston Astros - Tampa Bay Rays efter tipsternes profit

Vores mest vindende tipstere til denne begivenhed, Nomed8 (placeret på 2015 plads i samlet profit) forudsiger 19.5 i profit ved at satse 10 på Houston Astros (-1.5), money back on draw (+195) i et spil på Asian Handicap (-1.5).

Nomed8
Rangliste: 2015/1841
Profit: -368.54
Asian Handicap (-1.5)
+195 for Houston Astros (-1.5), money back on draw
10/10
Forventet gevinst 19.50

JohnnyBets spiltips til Houston Astros - Tampa Bay Rays efter tipsternes yield

Hvis du stoler mere på yield end profit, giver Nomed8 (med -11.77% samlet yield) en forudsigelse om at få 19.5 profit ved at satse 10 på Houston Astros (-1.5), money back on draw (+195) i et spil på Asian Handicap (-1.5).

Nomed8
Rangliste: 1201/1841
Yield: -11.77%
Asian Handicap (-1.5)
+195 for Houston Astros (-1.5), money back on draw
10/10
Forventet gevinst 19.50

JohnnyBets spiltips til Houston Astros - Tampa Bay Rays efter tipstere ODI

Disse tipstere ved, hvordan man vælger væddemål med den største værdi! Nomed8, med en ODI-parameter på -0.38 satser 10 til odds +195 på Houston Astros (-1.5), money back on draw i et spil på Asian Handicap (-1.5). Det kan give en 19.5 profit.

Nomed8
Rangliste: 1422/1841
ODI: -0.38
Asian Handicap (-1.5)
+195 for Houston Astros (-1.5), money back on draw
10/10
Forventet gevinst 19.50

Bedste AI spiltips til Houston Astros vs Tampa Bay Rays

Hvad forudsiger AI for Houston Astros vs Tampa Bay Rays? AI vurderer, at det mest sandsynlige udfald er et spil på Houston Astros (-1.5), money back on draw i Asian Handicap (-1.5)-markedet til odds +195, med en indsats på 10 af Nomed8.

Asian Handicap (-1.5)
+195 for Houston Astros (-1.5), money back on draw
10/10
Forventet gevinst 19.50

Houston Astros vs Tampa Bay Rays Spiltips

Tip 1:
Odds +195Houston Astros (-1.5), money back on draw (Asian Handicap (-1.5))
Spil med omtanke