22.09.2026 10:00 Bulgaria ATP Challenger Plovdiv 4 2026

Iliyan Radulov - Pavel Lagutin Forudsigelser og Spiltips

Iliyan Radulov mod Pavel Lagutin afholdes kl. 10:00 den 22.09.2026.

Iliyan Radulov
Pavel Lagutin

Hvad kan jeg satse på?

Tjek de seneste Iliyan Radulov vs Pavel Lagutin spilforslag og forudsigelser udvalgt af JohnnyBets tipstere. Et af de mest populære markeder at spille på er "Home Away" og et forventet resultat på "Iliyan Radulov" til odds +177 fra 1 ud af 1 brugere.

Mest populære typer væddemål:

Home Away
Iliyan Radulov
100%
1 ud af 1 tipstere

JohnnyBets spiltips til Iliyan Radulov - Pavel Lagutin efter tipsternes profit

Vores mest vindende tipstere til denne begivenhed, maer20 (placeret på 1700 plads i samlet profit) forudsiger 17.7 i profit ved at satse 10 på Iliyan Radulov (+177) i et spil på Home Away.

maer20
maer20
Rangliste: 1700/1635
Profit: -1673.05
Home Away
+177 for Iliyan Radulov
10/10
Forventet gevinst 17.70

JohnnyBets spiltips til Iliyan Radulov - Pavel Lagutin efter tipsternes yield

Hvis du stoler mere på yield end profit, giver maer20 (med -5.42% samlet yield) en forudsigelse om at få 17.7 profit ved at satse 10 på Iliyan Radulov (+177) i et spil på Home Away.

maer20
maer20
Rangliste: 840/1635
Yield: -5.42%
Home Away
+177 for Iliyan Radulov
10/10
Forventet gevinst 17.70

JohnnyBets spiltips til Iliyan Radulov - Pavel Lagutin efter tipstere ODI

Disse tipstere ved, hvordan man vælger væddemål med den største værdi! maer20, med en ODI-parameter på -265.62 satser 10 til odds +177 på Iliyan Radulov i et spil på Home Away. Det kan give en 17.7 profit.

maer20
maer20
Rangliste: 1688/1635
ODI: -265.62
Home Away
+177 for Iliyan Radulov
10/10
Forventet gevinst 17.70

Bedste AI spiltips til Iliyan Radulov vs Pavel Lagutin

Hvad forudsiger AI for Iliyan Radulov vs Pavel Lagutin? AI vurderer, at det mest sandsynlige udfald er et spil på Iliyan Radulov i Home Away-markedet til odds +177, med en indsats på 10 af maer20.

Home Away
+177 for Iliyan Radulov
10/10
Forventet gevinst 17.70

Se vores tipsteres forudsigelser!

JohnnyBet-fællesskabet har delt deres forudsigelser til den kommende Iliyan Radulov vs Pavel Lagutin-kamp. Den bedste forudsigelse med 100% af stemmerne er en sejr til Iliyan Radulov (odds +177). Mens en sejr til Pavel Lagutin (-303) har samlet 0% af stemmerne.

1 100%
2 0%

Iliyan Radulov vs Pavel Lagutin Spiltips

Tip 1:
Odds +177Iliyan Radulov (Home Away)
Spil med omtanke