24.08.2026 08:30 United Kingdom ATP Challenger Roehampton 2 2026

Johannus Monday - Iliyan Radulov Forudsigelser og Spiltips

Johannus Monday mod Iliyan Radulov afholdes kl. 08:30 den 24.08.2026.

Johannus Monday
Iliyan Radulov

Hvad kan jeg satse på?

Tjek de seneste Johannus Monday vs Iliyan Radulov spilforslag og forudsigelser udvalgt af JohnnyBets tipstere. Et af de mest populære markeder at spille på er "Home Away" og et forventet resultat på "Johannus Monday" til odds -357 fra 2 ud af 2 brugere.

Mest populære typer væddemål:

Home Away
Johannus Monday
100%
2 ud af 2 tipstere

JohnnyBets spiltips til Johannus Monday - Iliyan Radulov efter tipsternes profit

Vores mest vindende tipstere til denne begivenhed, Niroj Haley bartlett (placeret på 1207 plads i samlet profit) forudsiger 2.8 i profit ved at satse 10 på Johannus Monday (-357) i et spil på Home Away. maus1, på den anden side (placeret på 1353), giver et spiltip på -357 på Johannus Monday (Home Away) ved at satse på 10 for at få en forventet profit på 2.8.

Niroj Haley bartlett
Niroj Haley bartlett
Rangliste: 1207/1240
Profit: -180.68
Home Away
-357 for Johannus Monday
10/10
Forventet gevinst 2.80
maus1
maus1
Rangliste: 1353/1240
Profit: -641.1
Home Away
-357 for Johannus Monday
10/10
Forventet gevinst 2.80

JohnnyBets spiltips til Johannus Monday - Iliyan Radulov efter tipsternes yield

Hvis du stoler mere på yield end profit, giver maus1 (med -4.22% samlet yield) en forudsigelse om at få 2.8 profit ved at satse 10 på Johannus Monday (-357) i et spil på Home Away. Så er der Niroj Haley bartlett med -4.42% yield. Giver et tip med 10 indsats for Johannus Monday (-357) i Home Away. Den estimerede fortjeneste er 2.8.

maus1
maus1
Rangliste: 591/1240
Yield: -4.22%
Home Away
-357 for Johannus Monday
10/10
Forventet gevinst 2.80
Niroj Haley bartlett
Niroj Haley bartlett
Rangliste: 604/1240
Yield: -4.42%
Home Away
-357 for Johannus Monday
10/10
Forventet gevinst 2.80

JohnnyBets spiltips til Johannus Monday - Iliyan Radulov efter tipstere ODI

Disse tipstere ved, hvordan man vælger væddemål med den største værdi! maus1, med en ODI-parameter på 196.75 satser 10 til odds -357 på Johannus Monday i et spil på Home Away. Det kan give en 2.8 profit. Niroj Haley bartlett (ODI: -42.3) placerer et spiltip for at få 2.8 profit ved at satse 10 på Johannus Monday (-357) i et Home Away bet.

maus1
maus1
Rangliste: 27/1240
ODI: 196.75
Home Away
-357 for Johannus Monday
10/10
Forventet gevinst 2.80
Niroj Haley bartlett
Niroj Haley bartlett
Rangliste: 1330/1240
ODI: -42.3
Home Away
-357 for Johannus Monday
10/10
Forventet gevinst 2.80

Bedste AI spiltips til Johannus Monday vs Iliyan Radulov

Hvad forudsiger AI for Johannus Monday vs Iliyan Radulov? AI vurderer, at det mest sandsynlige udfald er et spil på Johannus Monday i Home Away-markedet til odds -357, med en indsats på 10 af Niroj Haley bartlett. Et spil på Johannus Monday (-357) i Home Away med en indsats på 10 af maus1 er endnu en AI-favorit.

Home Away
-357 for Johannus Monday
10/10
Forventet gevinst 2.80
Home Away
-357 for Johannus Monday
10/10
Forventet gevinst 2.80

Se vores tipsteres forudsigelser!

JohnnyBet-fællesskabet har delt deres forudsigelser til den kommende Johannus Monday vs Iliyan Radulov-kamp. Den bedste forudsigelse med 100% af stemmerne er en sejr til Johannus Monday (odds -357). Mens en sejr til Iliyan Radulov (+295) har samlet 0% af stemmerne.

1 100%
2 0%

Johannus Monday vs Iliyan Radulov Spiltips

Tip 1:
Odds -357Johannus Monday (Home Away)
Spil med omtanke