27.09.2026 06:20 • Italy • ATP Challenger Bari 2026

John Sperle - La Vela Giuseppe Forudsigelser og Spiltips

John Sperle mod La Vela Giuseppe afholdes kl. 06:20 den 27.09.2026.

John Sperle
—
La Vela Giuseppe

Hvad kan jeg satse på?

Tjek de seneste John Sperle vs La Vela Giuseppe spilforslag og forudsigelser udvalgt af JohnnyBets tipstere. Et af de mest populære markeder at spille på er "Home Away" og et forventet resultat på "La Vela Giuseppe" til odds -120 fra 1 ud af 1 brugere.

Mest populære typer væddemål:

Home Away
La Vela Giuseppe
100%
1 ud af 1 tipstere

JohnnyBets spiltips til John Sperle - La Vela Giuseppe efter tipsternes profit

Vores mest vindende tipstere til denne begivenhed, abreujg78 (placeret på 1805 plads i samlet profit) forudsiger 8.3 i profit ved at satse 10 på La Vela Giuseppe (-120) i et spil på Home Away.

abreujg78
abreujg78
Rangliste: 1805/1683
Profit: -27902.1
Home Away
-120 for La Vela Giuseppe
10/10
Forventet gevinst 8.30

JohnnyBets spiltips til John Sperle - La Vela Giuseppe efter tipsternes yield

Hvis du stoler mere på yield end profit, giver abreujg78 (med -18.55% samlet yield) en forudsigelse om at få 8.3 profit ved at satse 10 på La Vela Giuseppe (-120) i et spil på Home Away.

abreujg78
abreujg78
Rangliste: 1306/1683
Yield: -18.55%
Home Away
-120 for La Vela Giuseppe
10/10
Forventet gevinst 8.30

JohnnyBets spiltips til John Sperle - La Vela Giuseppe efter tipstere ODI

Disse tipstere ved, hvordan man vælger væddemål med den største værdi! abreujg78, med en ODI-parameter på -32174.9 satser 10 til odds -120 på La Vela Giuseppe i et spil på Home Away. Det kan give en 8.3 profit.

abreujg78
abreujg78
Rangliste: 1803/1683
ODI: -32174.9
Home Away
-120 for La Vela Giuseppe
10/10
Forventet gevinst 8.30

Bedste AI spiltips til John Sperle vs La Vela Giuseppe

Hvad forudsiger AI for John Sperle vs La Vela Giuseppe? AI vurderer, at det mest sandsynlige udfald er et spil på La Vela Giuseppe i Home Away-markedet til odds -120, med en indsats på 10 af abreujg78.

Home Away
-120 for La Vela Giuseppe
10/10
Forventet gevinst 8.30

Se vores tipsteres forudsigelser!

JohnnyBet-fællesskabet har delt deres forudsigelser til den kommende John Sperle vs La Vela Giuseppe-kamp. Den bedste forudsigelse med 100% af stemmerne er en sejr til La Vela Giuseppe (odds -120). En sejr til John Sperle (-149) har samlet 0% af stemmerne.

1 0%
2 100%

John Sperle vs La Vela Giuseppe Spiltips

Tip 1:
Odds -120 på La Vela Giuseppe (Home Away)
Spil med omtanke