27.07.2026 07:30 Romania WTA 125K Targu Mures 2026

Leyre Romero Gormaz - Sara Sorribes Tormo Forudsigelser og Spiltips

Leyre Romero Gormaz mod Sara Sorribes Tormo afholdes kl. 07:30 den 27.07.2026.

Leyre Romero Gormaz
Sara Sorribes Tormo

Hvad kan jeg satse på?

Tjek de seneste Leyre Romero Gormaz vs Sara Sorribes Tormo spilforslag og forudsigelser udvalgt af JohnnyBets tipstere. Et af de mest populære markeder at spille på er "Home Away" og et forventet resultat på "Sara Sorribes Tormo" til odds -156 fra 2 ud af 2 brugere.

Mest populære typer væddemål:

Home Away
Sara Sorribes Tormo
100%
2 ud af 2 tipstere

JohnnyBets spiltips til Leyre Romero Gormaz - Sara Sorribes Tormo efter tipsternes profit

Vores mest vindende tipstere til denne begivenhed, Noizyfoxxx (placeret på 2058 plads i samlet profit) forudsiger 2.48 i profit ved at satse 4 på Sara Sorribes Tormo (-161) i et spil på Home Away. novons, på den anden side (placeret på 2063), giver et spiltip på -156 på Sara Sorribes Tormo (Home Away) ved at satse på 10 for at få en forventet profit på 6.4.

Noizyfoxxx
Noizyfoxxx
Rangliste: 2058/2008
Profit: -426.57
Home Away
-161 for Sara Sorribes Tormo
4/10
Forventet gevinst 2.48
novons
novons
Rangliste: 2063/2008
Profit: -441.78
Home Away
-156 for Sara Sorribes Tormo
10/10
Forventet gevinst 6.40

JohnnyBets spiltips til Leyre Romero Gormaz - Sara Sorribes Tormo efter tipsternes yield

Hvis du stoler mere på yield end profit, giver novons (med -5.43% samlet yield) en forudsigelse om at få 6.4 profit ved at satse 10 på Sara Sorribes Tormo (-156) i et spil på Home Away. Så er der Noizyfoxxx med -5.63% yield. Giver et tip med 4 indsats for Sara Sorribes Tormo (-161) i Home Away. Den estimerede fortjeneste er 2.48.

novons
novons
Rangliste: 916/2008
Yield: -5.43%
Home Away
-156 for Sara Sorribes Tormo
10/10
Forventet gevinst 6.40
Noizyfoxxx
Noizyfoxxx
Rangliste: 921/2008
Yield: -5.63%
Home Away
-161 for Sara Sorribes Tormo
4/10
Forventet gevinst 2.48

JohnnyBets spiltips til Leyre Romero Gormaz - Sara Sorribes Tormo efter tipstere ODI

Disse tipstere ved, hvordan man vælger væddemål med den største værdi! novons, med en ODI-parameter på -10.48 satser 10 til odds -156 på Sara Sorribes Tormo i et spil på Home Away. Det kan give en 6.4 profit. Noizyfoxxx (ODI: -45.82) placerer et spiltip for at få 2.48 profit ved at satse 4 på Sara Sorribes Tormo (-161) i et Home Away bet.

novons
novons
Rangliste: 1982/2008
ODI: -10.48
Home Away
-156 for Sara Sorribes Tormo
10/10
Forventet gevinst 6.40
Noizyfoxxx
Noizyfoxxx
Rangliste: 2104/2008
ODI: -45.82
Home Away
-161 for Sara Sorribes Tormo
4/10
Forventet gevinst 2.48

Bedste AI spiltips til Leyre Romero Gormaz vs Sara Sorribes Tormo

Hvad forudsiger AI for Leyre Romero Gormaz vs Sara Sorribes Tormo? AI vurderer, at det mest sandsynlige udfald er et spil på Sara Sorribes Tormo i Home Away-markedet til odds -161, med en indsats på 4 af Noizyfoxxx. Et spil på Sara Sorribes Tormo (-156) i Home Away med en indsats på 10 af novons er endnu en AI-favorit.

Home Away
-161 for Sara Sorribes Tormo
4/10
Forventet gevinst 2.48
Home Away
-156 for Sara Sorribes Tormo
10/10
Forventet gevinst 6.40

Se vores tipsteres forudsigelser!

JohnnyBet-fællesskabet har delt deres forudsigelser til den kommende Leyre Romero Gormaz vs Sara Sorribes Tormo-kamp. Den bedste forudsigelse med 100% af stemmerne er en sejr til Sara Sorribes Tormo (odds -156). En sejr til Leyre Romero Gormaz (+143) har samlet 0% af stemmerne.

1 0%
2 100%

Leyre Romero Gormaz vs Sara Sorribes Tormo Spiltips

Tip 1:
Odds -161Sara Sorribes Tormo (Home Away)
Spil med omtanke