04.07.2026 09:00 Germany ITF W50 Stuttgart-Vaihingen 2026

Lisa Pigato - Alice Tubello Forudsigelser og Spiltips

Lisa Pigato mod Alice Tubello afholdes kl. 09:00 den 04.07.2026.

Lisa Pigato
Alice Tubello

Hvad kan jeg satse på?

Tjek de seneste Lisa Pigato vs Alice Tubello spilforslag og forudsigelser udvalgt af JohnnyBets tipstere. Et af de mest populære markeder at spille på er "Home Away" og et forventet resultat på "Lisa Pigato" til odds -256 fra 1 ud af 1 brugere.

Mest populære typer væddemål:

Home Away
Lisa Pigato
100%
1 ud af 1 tipstere

JohnnyBets spiltips til Lisa Pigato - Alice Tubello efter tipsternes profit

Vores mest vindende tipstere til denne begivenhed, CRonaldoTips (placeret på 1882 plads i samlet profit) forudsiger 3.9 i profit ved at satse 10 på Lisa Pigato (-256) i et spil på Home Away.

CRonaldoTips
CRonaldoTips
Rangliste: 1882/1835
Profit: -186.23
Home Away
-256 for Lisa Pigato
10/10
Forventet gevinst 3.90

JohnnyBets spiltips til Lisa Pigato - Alice Tubello efter tipsternes yield

Hvis du stoler mere på yield end profit, giver CRonaldoTips (med -3.98% samlet yield) en forudsigelse om at få 3.9 profit ved at satse 10 på Lisa Pigato (-256) i et spil på Home Away.

CRonaldoTips
CRonaldoTips
Rangliste: 873/1835
Yield: -3.98%
Home Away
-256 for Lisa Pigato
10/10
Forventet gevinst 3.90

JohnnyBets spiltips til Lisa Pigato - Alice Tubello efter tipstere ODI

Disse tipstere ved, hvordan man vælger væddemål med den største værdi! CRonaldoTips, med en ODI-parameter på -14.84 satser 10 til odds -256 på Lisa Pigato i et spil på Home Away. Det kan give en 3.9 profit.

CRonaldoTips
CRonaldoTips
Rangliste: 1891/1835
ODI: -14.84
Home Away
-256 for Lisa Pigato
10/10
Forventet gevinst 3.90

Bedste AI spiltips til Lisa Pigato vs Alice Tubello

Hvad forudsiger AI for Lisa Pigato vs Alice Tubello? AI vurderer, at det mest sandsynlige udfald er et spil på Lisa Pigato i Home Away-markedet til odds -256, med en indsats på 10 af CRonaldoTips.

Home Away
-256 for Lisa Pigato
10/10
Forventet gevinst 3.90

Se vores tipsteres forudsigelser!

JohnnyBet-fællesskabet har delt deres forudsigelser til den kommende Lisa Pigato vs Alice Tubello-kamp. Den bedste forudsigelse med 100% af stemmerne er en sejr til Lisa Pigato (odds -256). Mens en sejr til Alice Tubello (+137) har samlet 0% af stemmerne.

1 100%
2 0%

Lisa Pigato vs Alice Tubello Spiltips

Tip 1:
Odds -256Lisa Pigato (Home Away)
Spil med omtanke