05.07.2026 15:00 Chile Copa Chile 2026

Nublense - Curico Unido Forudsigelser og Spiltips

Nublense mod Curico Unido afholdes kl. 15:00 den 05.07.2026.

Ñublense
Nublense
Curico Unido
Curico Unido

Hvad kan jeg satse på?

Tjek de seneste Nublense vs Curico Unido spilforslag og forudsigelser udvalgt af JohnnyBets tipstere. Et af de mest populære markeder at spille på er "Home Draw Away" og et forventet resultat på "Nublense" til odds -189 fra 1 ud af 1 brugere.

Mest populære typer væddemål:

Home Draw Away
Nublense
100%
1 ud af 1 tipstere

JohnnyBets spiltips til Nublense - Curico Unido efter tipsternes profit

Vores mest vindende tipstere til denne begivenhed, codigo promocional betano (placeret på 1665 plads i samlet profit) forudsiger 1.06 i profit ved at satse 2 på Nublense (-189) i et spil på Home Draw Away.

codigo promocional betano
Rangliste: 1665/1841
Profit: -83.85
Home Draw Away
-189 for Nublense
2/10
Forventet gevinst 1.06

JohnnyBets spiltips til Nublense - Curico Unido efter tipsternes yield

Hvis du stoler mere på yield end profit, giver codigo promocional betano (med -6.89% samlet yield) en forudsigelse om at få 1.06 profit ved at satse 2 på Nublense (-189) i et spil på Home Draw Away.

codigo promocional betano
Rangliste: 1000/1841
Yield: -6.89%
Home Draw Away
-189 for Nublense
2/10
Forventet gevinst 1.06

JohnnyBets spiltips til Nublense - Curico Unido efter tipstere ODI

Disse tipstere ved, hvordan man vælger væddemål med den største værdi! codigo promocional betano, med en ODI-parameter på -63.74 satser 2 til odds -189 på Nublense i et spil på Home Draw Away. Det kan give en 1.06 profit.

codigo promocional betano
Rangliste: 2002/1841
ODI: -63.74
Home Draw Away
-189 for Nublense
2/10
Forventet gevinst 1.06

Bedste AI spiltips til Nublense vs Curico Unido

Hvad forudsiger AI for Nublense vs Curico Unido? AI vurderer, at det mest sandsynlige udfald er et spil på Nublense i Home Draw Away-markedet til odds -189, med en indsats på 2 af codigo promocional betano.

Home Draw Away
-189 for Nublense
2/10
Forventet gevinst 1.06

Se vores tipsteres forudsigelser!

JohnnyBet-fællesskabet har delt deres forudsigelser til den kommende Nublense vs Curico Unido-kamp. Den bedste forudsigelse med 100% af stemmerne er en sejr til Nublense (odds på -189). En sejr til Curico Unido har samlet 0% af stemmerne med 0%, der forudsiger uafgjort (+214).

1 100%
X 0%
2 0%

Nublense vs Curico Unido Spiltips

Tip 1:
Odds -189Nublense (Home Draw Away)
Spil med omtanke