27.09.2026 12:30 • World • Laver Cup, Singles 2026

Rafael Jodar - Taylor Harry Fritz Forudsigelser og Spiltips

Rafael Jodar mod Taylor Harry Fritz afholdes kl. 12:30 den 27.09.2026.

Rafael Jodar
—
Taylor Harry Fritz

Hvad kan jeg satse på?

Tjek de seneste Rafael Jodar vs Taylor Harry Fritz spilforslag og forudsigelser udvalgt af JohnnyBets tipstere. Et af de mest populære markeder at spille på er "Home Away" og et forventet resultat på "Taylor Harry Fritz" til odds -135 fra 4 ud af 6 brugere.

Mest populære typer væddemål:

Home Away
Taylor Harry Fritz
67%
4 ud af 6 tipstere

JohnnyBets spiltips til Rafael Jodar - Taylor Harry Fritz efter tipsternes profit

Vores mest vindende tipstere til denne begivenhed, Yadavji (placeret på 359 plads i samlet profit) forudsiger 8.6 i profit ved at satse 10 på Taylor Harry Fritz (-116) i et spil på Home Away. pojterher, på den anden side (placeret på 1616), giver et spiltip på -145 på Taylor Harry Fritz (Home Away) ved at satse på 10 for at få en forventet profit på 6.9. Den tredje mest vindende tipster (1675 denne sæson), Chispitin77 estimerer at få 9.2 i profit ved at satse 10 til odds -109 på Rafael Jodar i et spil på Home Away.

Yadavji
Yadavji
Rangliste: 359/1686
Profit: 8.7
Home Away
-116 for Taylor Harry Fritz
10/10
Forventet gevinst 8.60
pojterher
pojterher
Rangliste: 1616/1686
Profit: -334.3
Home Away
-145 for Taylor Harry Fritz
10/10
Forventet gevinst 6.90
Chispitin77
Chispitin77
Rangliste: 1675/1686
Profit: -482.66
Home Away
-109 for Rafael Jodar
10/10
Forventet gevinst 9.20
DaBigBadWolf
DaBigBadWolf
Rangliste: 1738/1686
Profit: -851.6
Home Away
-122 for Taylor Harry Fritz
10/10
Forventet gevinst 8.20
Zhubiitis
Zhubiitis
Rangliste: 1776/1686
Profit: -1476.62
Home Away
+110 for Rafael Jodar
10/10
Forventet gevinst 11.00
1 2

JohnnyBets spiltips til Rafael Jodar - Taylor Harry Fritz efter tipsternes yield

Hvis du stoler mere på yield end profit, giver Yadavji (med 1.73% samlet yield) en forudsigelse om at få 8.6 profit ved at satse 10 på Taylor Harry Fritz (-116) i et spil på Home Away. Så er der pojterher med -2.21% yield. Giver et tip med 10 indsats for Taylor Harry Fritz (-145) i Home Away. Den estimerede fortjeneste er 6.9. DaBigBadWolf (-2.85% yield) valgte -122 på Taylor Harry Fritz i Home Away. Indsatsen på 10 vil give 8.2 profit, hvis korrekt.

Yadavji
Yadavji
Rangliste: 486/1686
Yield: 1.73%
Home Away
-116 for Taylor Harry Fritz
10/10
Forventet gevinst 8.60
pojterher
pojterher
Rangliste: 662/1686
Yield: -2.21%
Home Away
-145 for Taylor Harry Fritz
10/10
Forventet gevinst 6.90
DaBigBadWolf
DaBigBadWolf
Rangliste: 710/1686
Yield: -2.85%
Home Away
-122 for Taylor Harry Fritz
10/10
Forventet gevinst 8.20
Zhubiitis
Zhubiitis
Rangliste: 768/1686
Yield: -3.77%
Home Away
+110 for Rafael Jodar
10/10
Forventet gevinst 11.00
Jarecczak
Jarecczak
Rangliste: 923/1686
Yield: -6.07%
Home Away
-135 for Taylor Harry Fritz
10/10
Forventet gevinst 7.40
1 2

JohnnyBets spiltips til Rafael Jodar - Taylor Harry Fritz efter tipstere ODI

Disse tipstere ved, hvordan man vælger væddemål med den største værdi! Yadavji, med en ODI-parameter på 11.85 satser 10 til odds -116 på Taylor Harry Fritz i et spil på Home Away. Det kan give en 8.6 profit. DaBigBadWolf (ODI: -9.03) placerer et spiltip for at få 8.2 profit ved at satse 10 på Taylor Harry Fritz (-122) i et Home Away bet. Tredjeplads på den samlede rangliste (ODI: -19.26), pojterher, valgte Home Away ved at satse 10 på odds -145 på Taylor Harry Fritz, med en estimerede profit på 6.9.

Yadavji
Yadavji
Rangliste: 182/1686
ODI: 11.85
Home Away
-116 for Taylor Harry Fritz
10/10
Forventet gevinst 8.60
DaBigBadWolf
DaBigBadWolf
Rangliste: 1578/1686
ODI: -9.03
Home Away
-122 for Taylor Harry Fritz
10/10
Forventet gevinst 8.20
pojterher
pojterher
Rangliste: 1645/1686
ODI: -19.26
Home Away
-145 for Taylor Harry Fritz
10/10
Forventet gevinst 6.90
Chispitin77
Chispitin77
Rangliste: 1666/1686
ODI: -25.6
Home Away
-109 for Rafael Jodar
10/10
Forventet gevinst 9.20
Zhubiitis
Zhubiitis
Rangliste: 1711/1686
ODI: -53.37
Home Away
+110 for Rafael Jodar
10/10
Forventet gevinst 11.00
1 2

Bedste AI spiltips til Rafael Jodar vs Taylor Harry Fritz

Hvad forudsiger AI for Rafael Jodar vs Taylor Harry Fritz? AI vurderer, at det mest sandsynlige udfald er et spil på Taylor Harry Fritz i Home Away-markedet til odds -116, med en indsats på 10 af Yadavji. Et spil på Taylor Harry Fritz (-145) i Home Away med en indsats på 10 af pojterher er endnu en AI-favorit. Det tredje mest sandsynlige udfald ifølge algoritmen er et spil på Rafael Jodar i Home Away-markedet, hvor Chispitin77 satser 10 til odds -109.

Home Away
-116 for Taylor Harry Fritz
10/10
Forventet gevinst 8.60
Home Away
-145 for Taylor Harry Fritz
10/10
Forventet gevinst 6.90
Home Away
-109 for Rafael Jodar
10/10
Forventet gevinst 9.20
Home Away
-122 for Taylor Harry Fritz
10/10
Forventet gevinst 8.20
Home Away
+110 for Rafael Jodar
10/10
Forventet gevinst 11.00
1 2

Se vores tipsteres forudsigelser!

JohnnyBet-fællesskabet har delt deres forudsigelser til den kommende Rafael Jodar vs Taylor Harry Fritz-kamp. Den bedste forudsigelse med 67% af stemmerne er en sejr til Taylor Harry Fritz (odds -135). En sejr til Rafael Jodar (+110) har samlet 33% af stemmerne.

1 33%
2 67%

Rafael Jodar vs Taylor Harry Fritz Spiltips

Tip 1:
Odds -116 på Taylor Harry Fritz (Home Away)
Spil med omtanke